Přehled všech produktů

Spalování tuků

Glucomannan, vláknina která pomáhá při hubnutí, když je kombinována s nízkokalorickou dietou.

Zrak

MARNYS® VISIONHELP-HYDRA, díky kombinaci svých složek, hluboce a trvale hydratuje sliznici oka.

Metabolismus cukrů

Udržování normálních hladin krevního cukru. Rostlinné kapsle vhodné i pro vegany.

Hormonální rovnováha

MARNYS® PREGNAMAR PLUS je doplněk stravy speciálně formulovaný tak, aby poskytoval vysoký obsah DHA před početím a během těhotenství, podporující pohodu matky a dítěte. Obsahuje také výběr vitamínů a minerálů, které doplňují stravu pro optimalizaci těhotenství a období před ním.

Krevní tlak

Podpora normální funkce srdce. Hloh, oliva a česnekový olej v kapslích.

Pro sportovce

L-Karnitin: transport pro tuky Praktické jednodávkové, pitelné lahvičky obsahující 2000mg tekutého L-Karnitinu. S pomerančovým džusem.

Imunita

Chutné pitné lahve s pomerančovou příchutí, formulované s vysokou dávkou mateří kašičky (2000 mg/lahve) a vitamínu C

Imunita

MARNYS® Alerhelp obsahuje exkluzivní standardizovanou kombinaci rostlinných koncentrátů, jako jsou kapary (Capparis spinosa), list olivy, černý rybíz, ženšen, které společně s curry rostlinou a resveratrolem pomáhají při jarních obtížích souvisejících s nosem a krkem, a také se zlepšením fyzické výkonnosti.

Pro sportovce

Hořčík v jeho nejlepší lipozomální formě. Magnesium, neboli hořčík, je nepostradatelný zejména pro správné fungování svalů a nervového systému.

Pohlavní orgány, močové cesty

Rozlučte se s potížemi močových cest! MARNYS® Cistomar Forte je určen pro celkovou pohodu močových cest u žen i mužů díky výhodám centinodie, D-manózy a americké brusinky. Vhodné pro vegany.

Antioxidanty

Mikrořasy - Bonus pro vaše tělo. S chlorofylem, chlorelou, brokolicí, železem, zázvorem a zinkem. MARNYS® Trazamin Clordetox je přípravek, který kombinuje mořské řasy Chlorela, Chlorofyl (z vojtěšky a kopřivy), brokolici, zázvor, železo a zinek, které poskytují extra okysličení a antioxidační účinek.

Kosmetické ampule/séra

Ampulky pro ochranu proti znečištění a modrému světlu. Pro pleť vystavenou environmentálnímu znečištění a záření z elektronických zařízení.