Detoxikace

Podzim a jaro jsou nejvhodnější období na detoxikaci organismu.
Naše tělo je vystavováno různým jedům, smogu, kouři a toxinům. 
Detoxikací zbavujeme tělo škodlivých zplodin a toxických látek, čímž posilujeme činnost vnitřních orgánů - játra a ledviny, plíce, střeva, odkyselujeme organismus a pročišťujeme krev.
Mezi další faktory zanášející organismus je špatná životospráva, nedostatek pohybu, kouření a stres. Očistou těla můžeme zmírnit, popř. odstranit bolesti hlavy, kloubů, alergie, pocity únavy, bolesti žaludku, problémy s trávením. 

Aloe vera podporuje přirozenou obnovu střev, podporuje střevní imunitu, obsahuje přírodní antioxidanty, přispívá k detoxikaci a čištění organismu
Yucca Shidigera v organismu se chová jako přírodní čistička, obsahuje saponin, který v lidském organismu mění na sapogenin, který se chová jako přírodní mýdlo 


 

Nejprodávanější v kategorii
Doplňky stravy

V organismu se chová jako přírodní čistička. Yucca obsahuje saponin, který se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin. Ten se chová jako přírodní mýdlo, které čistí následky stravovacích zlozvyků současné generace.

Imunita

Doplněk stravvy na bázi Aloe Vera, Royal Jelly, komplexu vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu.