Detoxikace

Podzim a jaro jsou nejvhodnější období na detoxikaci organismu.
Naše tělo je vystavováno různým jedům, smogu, kouři a toxinům. 
Detoxikací zbavujeme tělo škodlivých zplodin a toxických látek, čímž posilujeme činnost vnitřních orgánů - játra a ledviny, plíce, střeva, odkyselujeme organismus a pročišťujeme krev.
Mezi další faktory zanášející organismus je špatná životospráva, nedostatek pohybu, kouření a stres. Očistou těla můžeme zmírnit, popř. odstranit bolesti hlavy, kloubů, alergie, pocity únavy, bolesti žaludku, problémy s trávením. 
Aloe vera podporuje přirozenou obnovu střev, podporuje střevní imunitu, obsahuje přírodní antioxidanty, přispívá k detoxikaci a čištění organismu
Yucca Shidigera v organismu se chová jako přírodní čistička, obsahuje saponin, který v lidském organismu mění na sapogenin, který se chová jako přírodní mýdlo 
Křemelína napomáhá detoxikaci organizmu, odstraňuje nežádoucí bakterie, parazity a jiné látky z tlustého střeva. Pomáhá vyživovat vlasy, nehty a pokožku a přispívá k přirozené obranyschopnosti.
Česká chlorella významnou látkou obsaženou v tabletách je chlorofyl. Bílkovina řasy se svým charakterem více podobá bílkovině živočišné než rostlinné. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

 

Detoxikace

Šťáva z Aloe Vera v prémiové kvalitě pomáhá detoxikovat organismus Expirace 11/2021

Detoxikace

Dejte zelenou vašemu tělu i mysli! Unikátní kombinace zelených superpotravin obsahuje vysoké množství chlorofylu a antioxidantů. Chlorella s mechanicky narušenými vazbami pro vstřebatelnost přispívá k celkovému pročištění a podporuje funkci jater a trávicího traktu. Spirulina pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost a regulovat hladinu cukru v krvi. Mladý ječmen podporuje celkové povzbuzení organizmu díky obsahu vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje. Suroviny se zpracovávají velmi šetrným způsobem, neobsahují geneticky modifikované složky GMO.

Novinky

Náplast na nohy k detoxikaci = Očista těla od toxinů

Novinky

vniřní a vnější detox přírodní kosmetika pro normální a mastnou pleť regenerace a výživa pokožky a vlasů

Detoxikace

Detoxikujte organismus, podpořte normální činnost kloubů pomocí přírodních produktů!

Imunita

Šťáva z aloe podporuje normální imunitní systém a přispívá k normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev). Aloe vera gel obsahuje 99,5% šťávy z Aloe. Ta obsahuje množství látek, především polysacharidů.

Vitamíny a minerály

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která je šetrným způsobem usušena a upravena tak, aby byly dokonale využity všechny biologicky hodnotné látky.

Imunita

Doplněk stravy s vitamínem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Produkt je vhodný pro vegetariány i vegany.

Doplňky stravy

Maqui Pure obsahuje prášek z plodů Maqui, což jsou fialové bobule, podobné acai nebo nám blíže známým borůvkám. Ovoce Maqui je největším antioxidantem mezi dosud prozkoumaným ovocem. Má 3x vyšší hodnotu ORAC* než acai a goji a cca 15x vyšší hodnotu než borůvky. *ORAC = schopnost antioxidantů pohlcovat volné radikály.

Imunita

Jejím domovem je Peru, kde ji Inkové užívali jako univerzální lék k léčbě mnoha nemocí. V jazyce kečua znamená Svatá rostlina.

Detoxikace

V organismu se chová jako přírodní čistička. Yucca obsahuje saponin, který se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin. Ten se chová jako přírodní mýdlo, které čistí následky stravovacích zlozvyků současné generace.