MARNYS APIVIT C2000 20x10 ml

Vaše nákupní cena
669 Kč (597 Kč bez DPH)
Skladem

Chutné pitné lahve s pomerančovou příchutí, formulované s vysokou dávkou mateří kašičky (2000 mg/lahve) a vitamínu C

MARNYS® Apivit C 2000 obsahuje 2g mateří kašičky a 20mg vitamínu C v každé ampuli pro podporu metabolických procesů i v náročných podmínkách. MARNYS® Apivit C 2000 je dostupný ve pohodlných 10ml pitných lahvičkách. Tento formát umožňuje pohodlné dávkování a transport v tašce, batohu atd. S… Více

Kód: MNV127
EAN: 8410885076786
Objem: 200
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® Apivit C 2000 obsahuje 2g mateří kašičky a 20mg vitamínu C v každé ampuli pro podporu metabolických procesů i v náročných podmínkách.

MARNYS® Apivit C 2000 je dostupný ve pohodlných 10ml pitných lahvičkách. Tento formát umožňuje pohodlné dávkování a transport v tašce, batohu atd. S příjemnou pomerančovou příchutí.

MARNYS® byl oceněn zlatou a bronzovou medailí za včelí produkty od Mezinárodní federace včelařských asociací (APIMONDIA), organizace, která sleduje a přispívá k zlepšování včelařských praxí a podporuje ziskovost získaných produktů.

Synergická kombinace čisté včelí matčí kašičky a vitamínu C v MARNYS® Apivit C 2000 poskytuje následující výhody:

Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání (EFSA). Vitamín C také přispívá k normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidačním poškozením (EFSA).
Včelí matčí kašička je látka s vysokou výživovou hodnotou a jedinou potravou pro včelí královnu během jejího života. Obsahuje unikátní kombinaci vody, proteinů, sacharidů, lipidů, aminokyselin, vitaminů a minerálů. Mezi aminokyseliny patří arginin, histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan a valin, z nichž některé jsou považovány za nezbytné pro lidské tělo. A 10-hydroxy-2-decenová kyselina (10-HDA), jeden z nejdůležitějších lipidů ve včelí matčí kašičce s velmi zajímavými vlastnostmi.
MARNYS® Apivit C 2000 je ideálním doplňkem pro ty, kteří chtějí doplnit svou stravu kvůli vysokým energetickým nárokům, jako je to při sportovních aktivitách. Je také určen pro osoby, které chtějí využít výživového účinku včelí matčí kašičky a antioxidantní kapacity vitamínu C pro plnohodnotné vykonávání svých běžných aktivit nebo kvůli změnám ve své rutině.

 

Složení: Deionizovaná voda, fruktóza, mateří kašička, pomerančové aroma, vitamín C, konzervant (sorban draselný), regulátor kyselosti (kyselina citronová).

AKTIVNÍ SLOŽKY NA DÁVKU          %NRV
Mateří kašička   2000 mg                     •
Vitamín C                10 mg                    25

%NRV (doporučená denní dávka)

 

Dávkování: Užívejte 1 ampuli denně před snídaní.

Balení: 20 pitných lahviček á 10 ml každá

Expirace: 10/2026

Upozornění:

Neužívejte při alergii na včelí produkty.
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.