MARNYS Glucohelp 60 cps

Vaše nákupní cena
539 Kč (481 Kč bez DPH)
Skladem

Udržování normálních hladin krevního cukru. Rostlinné kapsle vhodné i pro vegany.

MARNYS® Glucohelp je doplněk stravy s chromem a skořicí, které přispívají k udržení normálních hladin krevního cukru. Doplněno o β-karotenů a vitamínu C a E. MARNYS® Glucohelp byl vyvinut, aby pomohl udržovat hladinu glukózy v krvi díky vlastnostem svých přírodních složek: Chrom, který přispívá k… Více

Kód: MN330
EAN: 8410885074973
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® Glucohelp je doplněk stravy s chromem a skořicí, které přispívají k udržení normálních hladin krevního cukru. Doplněno o β-karotenů a vitamínu C a E.

MARNYS® Glucohelp byl vyvinut, aby pomohl udržovat hladinu glukózy v krvi díky vlastnostem svých přírodních složek:

Chrom, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi (EFSAEFSA). Chrom je nezbytný minerál, který tělo samo nevytváří a musí být získán ze stravy. Nejlepší zdroje jsou: pivovarské kvasnice, maso, játra, vejce, pšeničné klíčky, zelené papriky nebo jablka, mezi dalšími.
Skorice (Cinnamomum cassia odrůda), s obsahem polyfenolu a chromu 20%, přispívá k udržení normálních hladin cukru v krvi (EFSA V HODNOCENÍ 2013, 3323). Skorice cassia, čínsky nazývaná ròu-gùi, je jednou z 50 základních bylin používaných v tradiční čínské herbologii a používají se její větve a kůra.
Vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením (EFSA).
β-karoteny, které odpovídají 100% doporučené denní dávky (doporučená referenční hodnota) vitamínu A. Jsou to pigmenty obsažené v rostlinách, například v mrkvích, a jsou výbornými předchůdci vitamínu A.
MARNYS® Glucohelp je doplněk vhodný pro vegany. Doporučuje se pro dospělé, kteří chtějí udržovat normální hladinu glukózy v krvi. Kromě toho mohou těžit z antioxidantní ochrany.

 

HLADINA GLUKÓZY V KRVI
 

ZAJIŠTĚNÁ KVALITA

Co je diabetes?
Diabetes je skupina onemocnění charakterizovaná vysokou hladinou glukózy v krvi, která je důsledkem poruch schopnosti těla produkovat nebo využívat insulin. Normální hladiny glukózy v krvi by neměly překročit 100 mg/dl v podmínkách půstu a 140 mg/dl dvě hodiny po jídle.

Obezita, vysoké hladiny cholesterolu, vysoký krevní tlak a sedavý životní styl jsou některé z rizikových faktorů pro diabetiky. Změny životního stylu, kontrola hmotnosti, fyzická aktivita a zdravé stravovací návyky jsou nezbytné pro lidi s diabetem, aby si udrželi kvalitu života a dlouhověkost.

Jaké jsou typy diabetu?
Existují dva hlavní typy diabetu: 

Diabetes typu 1 nebo insulin-dependentní diabetes: tělo přestane produkovat insulin, hormon, který umožňuje tělu využívat glukózu obsaženou v potravě jako zdroj energie. Obvykle se vyvíjí u dětí nebo mladých dospělých, ale může se objevit v jakémkoli věku.

Diabetes typu 2 nebo neinsulin-dependentní diabetes: dochází, když tělo neprodukuje dostatek insulinu a/nebo nemůže insulin správně využívat (inzulínová rezistence). Tento typ diabetu se obvykle vyskytuje u lidí starších 40 let, s nadváhou a rodinnou anamnézou diabetu.

Jak poznám, že jsem diabetik?
Je vždy důležité vyhledat radu lékaře, pokud si myslíte, že máte některý z těchto příznaků: být velmi žíznivý, časté močení, úbytek hmotnosti, zvýšený hlad, pocit jehel nebo znecitlivění na rukou nebo nohou, extrémní a nevysvětlitelná únava, mezi jinými.

Jak zvládat svůj diabetes nebo hladinu cukru v krvi
Diabetici by měli být vyšetřováni lékařem, který doporučí dietu, stejně jako fyzickou aktivitu. Je důležité mít adekvátní kontrolu hmotnosti, protože nadváha nebo obezita jsou faktory vedoucí k diabetu nebo komplikují jeho kontrolu. Pravidelné kontroly očí a nohou by měly být provedeny pro včasné odhalení jakéhokoli onemocnění. Kromě toho diabetici musí naučit, jak kontrolovat svou glukózu každodenně, což pomůže určit, jak dobře jejich dieta, plán aktivit a léčba fungují pro udržení hladiny glukózy v krvi v normálním rozmezí.

Složení: 

Extrakt skořice (Cinnamomum cassia), vitamin C, vitamin E (DL-α-tokoferyl acetát), β-karoten, Chrom (III) síran a mikrokrystalická celulóza.

AKTIVNÍ LÁTKY VE 3 KAPSLÍCH         %DOP
Skorice 1000 mg                                          •
Vitamin C 60 mg                                         75
Vitamin E 10 mg                                         83
β-Karoten* 4,8 mg                                       •
Chrom 150 μg                                            375
*Ekvivalent k 800 μg vitaminu A: 100%DOP
%DOP (doporučená referenční hodnota příjmu)

Dávkování: 1 kapsle třikrát denně po jídle.

Balení: 60 kapslí

Expirace: 11/2026

Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.