OLIMPEX trading Maca 200 tobolek

Původní cena 615 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
216 Kč
399 Kč (356 Kč bez DPH)
Skladem

Maca - podporuje fyzické a duševní zdraví, plodnost, vytrvalost, vitalitu, sexuální zdraví, hormonální systém (menopauza), cenný zdroj fytoestrogenu

Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium Meyeni) - podporuje fyzické a duševní zdraví, plodnost, vytrvalost, vitalitu, sexuální zdraví, hormonální systém (menopauza), cenný zdroj fytoestrogenu. Rostlina Peruánských And. Roste v nadmořské výšce 4-5 tisíc metrů v okolí jezera Hinchaycocha na náhorních… Více

Kód: 1565
EAN: 8594004011565
Výrobce: Olimpex trading s.r.o.
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium Meyeni) - podporuje fyzické a duševní zdraví, plodnost, vytrvalost, vitalitu, sexuální zdraví, hormonální systém (menopauza), cenný zdroj fytoestrogenu.

Rostlina Peruánských And. Roste v nadmořské výšce 4-5 tisíc metrů v okolí jezera Hinchaycocha na náhorních plošinách. Kořen je podobný ředkvi a má nasládlou chuť. Výživná hodnota kořene spočívá ve vysokém obsahu minerálů, bílkovin a uhlohydrátů vysoké kvality.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium Meyeni, gelatinizovaný sušený mletý kořen):

Fyzické a duševní zdraví

Plodnost

Vytrvalost, vitalita

Sexualita

Hormonální systém - menopauza

Zdroj fytoestrogenu (fytoestrogeny jsou látky rostlinného původu působící jako ženské pohlavní hormony (estrogeny)).

Slovo "gelatinizovaná" odkazuje na způsob zpracování kořene, jenž se zpracovává v autoklávu pod vysokým tlakem a teplotou (hydrolýza). Poté se kořen suší a mele, čímž získává maximální využití účinných látek. Nejedná se o tonikum, které navozuje okamžité sexuální reakce, naopak působení je mnohem lepší, přirozenější a dlouhodobě trvající.

Dávkování: dospělí 2 x 1 tobolka. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení: 200 tobolek

Expirace: 10/2024

Obsah účinné látky v tobolce: 500 mg sušený mletý kořen Maca (Lepidium meyneii)

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu. Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.

Energetická hodnota 237 kcal (1398 kj)
Sacharidy 68.1 mg mg
Bílkoviny 11.1 mg mg
Vláknina 6.9 mg mg
Tuky 1.4 mg mg
Typ produktu Doplněk stravy