Libido, Menopauza, Andropauza

Libido se odkazuje na sexuální touhu nebo sexuální apetit. Libido může být ovlivněno různými faktory, včetně biologických, psychologických a sociálních. Jedním z období, kdy může dojít k změnám v sexuálním apetitu u žen, je menopauza.

Menopauza označuje přechodné období v životě ženy, během kterého dochází k ukončení menstruačního cyklu a přirozenému snížení produkce hormonů, zejména estrogenů a progesteronu. Menopauza obvykle začíná ve středním věku, obvykle mezi 45. a 55. rokem života.

I když termín "menopauza" je běžně spojován s ženským reprodukčním cyklem, muži mohou také zažívat období hormonálních změn v průběhu stárnutí, což se občas nazývá "andropauza" nebo "mužská menopauza." Tento termín není všeobecně přijímán v medicínském prostředí, a připomíná spíše podobnosti než přímé srovnání s menopauzou u žen. Tento proces je obecně nazýván jako "stárnutí mužských pohlavních hormonů."


Maca (Řeřicha) se nazývá peruánský ženšen, pro podporu sexuality, hormonální působení, a i pro podporu bezproblémové menopauzy/andropauzy
Včelí pyl působí společně nejen na podporu zdravé imunity, ale též na hormonální aktivitu v období menopauzy/andropauzy

Hormonální rovnováha

MARNYS® PREGNAMAR PLUS je doplněk stravy speciálně formulovaný tak, aby poskytoval vysoký obsah DHA před početím a během těhotenství, podporující pohodu matky a dítěte. Obsahuje také výběr vitamínů a minerálů, které doplňují stravu pro optimalizaci těhotenství a období před ním.

Železo

Maximální dávka železa. Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí. Pro vegany a vegetariány.

Imunita

Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Nezatěžuje žaludek. Jedna z nejúčinnějších forem vstřebání sliznicí dutiny ústní.

Sexuální aktivita

Maca - podporuje fyzické a duševní zdraví, plodnost, vytrvalost, vitalitu, sexuální zdraví, hormonální systém (menopauza), cenný zdroj fytoestrogenu