MARNYS Cistomar Forte 5x25 ml

Vaše nákupní cena
279 Kč (249 Kč bez DPH)
Skladem

Rozlučte se s potížemi močových cest! MARNYS® Cistomar Forte je určen pro celkovou pohodu močových cest u žen i mužů díky výhodám centinodie, D-manózy a americké brusinky. Vhodné pro vegany.

MARNYS® Cistomar Forte je určen pro celkovou pohodu močových cest u žen i mužů díky výhodám centinodie, D-manózy a americké brusinky. Vhodné pro vegany. Vlastnosti složek Cistomar ForteMARNYS® Cistomar Forte a vlastnosti jeho složek podporují močové cesty díky: CentinodiaCentinodia (Polygonum… Více

Kód: MNV102
EAN: 8470002057098
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® Cistomar Forte je určen pro celkovou pohodu močových cest u žen i mužů díky výhodám centinodie, D-manózy a americké brusinky.

Vhodné pro vegany.

Vlastnosti složek Cistomar Forte
MARNYS® Cistomar Forte a vlastnosti jeho složek podporují močové cesty díky:

Centinodia
Centinodia (Polygonum aviculare) usnadňuje diurézu močových cest, pomáhá eliminovat patogenní bakterie z močových cest, snižuje ulpívání bakterií na stěnách močových cest a zlepšuje pohodu močových cest (EFSA ON HOLD 4462). Monografie EMA také potvrzují jeho přínos v péči o močové cesty.

Co je Centinodie?
Centinodia je bylina s malými eliptickými kopinatými listy, obsahující jako hlavní složky flavonoidy (avicularin, kempferol, quercetin a myrecitin) a kyselinu galovou.
V Asii je široce používán již stovky let pro svou diurézu a vlastnosti „pročištění“ močových cest.

Brusinky
Proanthokyanidiny (PAC) jsou flavonoidy nacházející se ve vysokých koncentracích v brusinkách, které působí jako antiadhezivní film na epitelu a jsou zvláště užitečné v močovém traktu. PAC v MARNYS® Cistomar Forte se měří metodou BL-DMAC, která je nejpoužívanější metodou pro její hodnocení.

D-Manóza
D-manóza je druh monosacharidu, který se nachází v lidském metabolismu a vylučuje se močovými cestami, kde je účinný. D-Mannose sdílí vlastnosti s americkou brusinkou.

Vitamíny a minerály
Kombinace vitamínů C a E má antioxidační účinky, zatímco vitamín A přispívá k údržbě slizničních tkání (tj. močových cest). Zinek přispívá k normální imunitní funkci.

Rozmarýnový koncentrát
Rozmarýnový koncentrát, který obsahuje 30 % kyseliny ursolové, vykazuje zajímavé doplňkové účinky jak s PAC, tak s vitamínem C.

✓ Cistomar Forte je vhodný pro vegany.
✓ Každá krabička obsahuje 5 dávek v pitných lahvičkách, které se užívají jednou denně.
✓ Její praktický jednodávkový pitný formát lahvičky je ideální pro snadné, rychlé a bezpečné užívání.

Opakující se močové potíže
Močový dyskomfort postihuje obě pohlaví, častěji však ženy z anatomických důvodů (délka močové trubice, absence prostatického sekretu apod.).
Odhaduje se, že 50-60 % dospělých žen, tj. každá druhá žena, bude mít během svého života alespoň jednu epizodu močového nepohodlí, s mírou recidivy 27 % po šesti měsících.

V jakém věku je nejvyšší výskyt potíží s močením?
Vrchol výskytu u žen je pozorován ve věku nejvyšší sexuální aktivity, obvykle mezi 18 a 39 lety.

Proč je v létě více močových potíží?
V létě je obvykle více případů močových potíží způsobených pocením a opakovaným koupáním, které zvyšují vlhkost v oblasti genitálií a umožňují množení mikroorganismů.

Dávkování:
1 lahvička denně. Před použití dobře protřepejte.

Složení:
Voda, rostlinný glycerin, D-manóza, emulgátor (polysorbát 20), brusinkový práškový koncentrát (Vaccinium macrocarpon), aromata (přírodní, lesní plody a třešně), glukonát zinečnatý, vitamín C (kyselina L-askorbová), zahušťovadlo (xanthanová guma) , centinodia (Polygonum aviculare) nadzemní části práškový koncentrát, konzervační látka (sorbát draselný), rozmarýn (Rosmarinus officinalis) listový práškový koncentrát, vitamin E (DL-α-tokoferylacetát) práškový koncentrát, vitamin A (retinylpalmitát) práškový koncentrát, sladidlo ( sukralóza).

v 1 lahvičce / 25 ml:
D-Manóza 2000 mg ••
Brusinkový prášek koncentrát 1 280 mg ••
Zinek (z glukonátu zinečnatého) 11 mg 110
Vitamín C 80 mg 100
Centinodia práškový koncentrát 2 60 mg ••
Rozmarýnový prášek koncentrát 3 26,6 mg ••
Vitamín E 12 mg 100
Vitamín A 800 μg 100
% NRV (referenční hodnota živin)

Balení:
5 lahviček x 25 ml

Upozornění:
Doplněk stravy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte na suchém místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu. 

Lidé s tímto produktem také nakoupili