MARNYS Anti-Pollution 7x2 ml kosmetické ampule

Původní cena 339 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
140 Kč
199 Kč (164 Kč bez DPH)
Skladem

Kosmetické ampule na ochranu pokožky proti znečištění a proti modrému světlu Pro pokožku vystavenou znečištění životního prostředí a záření z elektronických zařízení.

MARNYS® Beauty In & Out ANTI-POLLUTION EXTREME jsou kosmetické ampule s prokázanou účinností k ochraně pokožky před oxidačním poškozením a foto-stárnutím způsobeným znečištěním životního prostředí, modrým světlem nebo zářením vyzařovaným elektronickými zařízeními. Pro každodenní použití… Více

Kód: AMP001
EAN: 8470002040854
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® Beauty In & Out ANTI-POLLUTION EXTREME jsou kosmetické ampule s prokázanou účinností k ochraně pokožky před oxidačním poškozením a foto-stárnutím způsobeným znečištěním životního prostředí, modrým světlem nebo zářením vyzařovaným elektronickými zařízeními.

Pro každodenní použití poskytuje jejich inovativní složení antioxidační ochranu a ochranu proti fotostárnutí, hydrataci a rovnoměrný tón pleti.

70 % antioxidační ochrana

Co je digitální znečištění?
Pojem „digitální znečištění“ ve vztahu k pokožce označuje druh znečištění z emisí elektronických zařízení, modrého světla z obrazovek atd., které ovlivňují zdraví pokožky a jsou jedním z faktorů, které způsobují urychlené stárnutí.
Vnější faktory, které obvykle souvisejí s předčasným stárnutím pleti, jsou znečištění životního prostředí a sluneční záření. Ale kromě nich existují i další, kterým jsme denně vystaveni, jako je elektromagnetické záření (EMR) a modré světlo nebo vysokoenergetické viditelné světlo (HEV), které přijímáme na kůži ze zařízení jako WIFI nebo Bluetooth, obrazovky mobilních telefonů, tablety, počítače atd.

Jak digitální znečištění ovlivňuje předčasné stárnutí?
Toto „digitální znečištění“ má důsledky na kůži, jako je obrovský nárůst produkce volných radikálů (ROS) a faktorů modifikujících strukturu, snížení regenerace buněk, snížení strukturálních proteinů v epidermis, zvýšení transepidermálních ztráta vody, ztráta „jasu“ pleti, čímž je sušší a drsnější, tvorba vrásek a výskyt skvrn.

Jak digitální znečištění ovlivňuje vzhled kožních skvrn?
Pigmentace kůže se také mění, když je vystavena záření z elektromagnetických zařízení nebo modrého světla. Melanin a melanocyty hrají klíčovou roli v pigmentaci kůže. Studie ukázaly, že po dosažení věku 30 let člověk ztratí přibližně 10 % až 20 % epidermálních melanocytů každých deset let, což může být urychleno v závislosti na množství oxidačního stresu působícího na povrch kůže.

Která elektronická zařízení vyzařují modré světlo?
Modré světlo je jednou ze složek světla. Je to přirozené záření, ve skutečnosti sluneční světlo obsahuje modré světlo a je důležité, protože hraje klíčovou roli v našich neuroprocesech. Problém spočívá v modrém světle vyzařovaném zařízeními kolem nás a době přímého vystavení tomuto modrému světlu, která se v našem životním stylu pohybuje mezi 5-12 hodinami. Množství modrého světla přijatého okem ze slunečních paprsků se pohybuje kolem 30 %, zatímco LED světla a elektronická zařízení mezi 25–40 % a žárovky mezi 3–4 %.Receptura ANTI-POLLUTION EXTREME kombinuje synergické působení jablečníku obecného, niacinamidu (vitamín B3) a glykogenu v boji proti oxidačním volným radikálům a chrání pokožku před znečištěním životního prostředí, digitálním znečištěním a zrychleným stárnutím.

Jablečník obecný obsahuje širokou škálu fytochemických sloučenin, jako jsou flavonoidy a terpenoidy s vlastnostmi proti znečištění, antioxidačními, zklidňujícími a ochrannými vlastnostmi pokožky.
Niacinamid (vitamín B3) je vynikající prostředek proti znečištění díky své schopnosti chránit buňky před běžnými nečistotami ze vzduchu. Má také vlastnosti proti stárnutí a působí jako modulátor hyperpigmentace.
Glykogen usnadňuje opravu a ochranu buněk, když jsou vystaveny stresovým faktorům, jako je ultrafialové (UV) a modré světlo (HEV).

Ampulky ANTI-POLLUTION EXTREME jsou speciálně určeny pro pokožku vystavenou znečištění životního prostředí a digitálnímu znečištění (modré světlo, obrazovky, elektronická zařízení, záření vyzařované zařízeními Wi-Fi nebo Bluetooth atd.), které způsobují oxidační poškození a předčasné stárnutí.

✓ KLINICKY PROKÁZANÉ
✓ DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
✓ Nekomedogenní
✓ Bez oleje
✓ Nemastná, rychle se vstřebávající textura
✓ Anti-Blue Light
✓ Receptura balená v inertní atmosféře a topazovém skle pro zajištění antioxidačních vlastností složek.

Užití:

½ ampule (1 ml), jednou denně, nejlépe večer, na čistou, suchou pokožku, před obvyklým kosmetickým ošetřením.
Před použitím protřepat.
Vložte chránič na ampuli a odlomte vršek.
Nasaďte dávkovač a sejměte uzávěr.
Nalijte 1⁄2 ampule do dlaně.
Naneste na obličej, krk a dekolt.

Upozornění :
Nekomedogenní.
Neinjekce.
Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi.
Po otevření se doporučuje spotřebovat do 24 hodin od otevření.

Lidé s tímto produktem také nakoupili