Tipy na imunitu

Imunita, obranyschopnost je dnes nesčetně často skloňovaný pojem. Všichni chceme mít zdravou a fungující imunitu.
Podpora funkce imunitního systému je velmi důležitá zejména v období zvýšeného výskytu infekčních nemocí, tedy na podzim a v zimě, dále také v době rekonvalescence, po operacích a úrazech nebo při zvýšené fyzické a psychické zátěži.

Vitamín C je pro naši imunitu nepostradatelný pomocník

Vitamin B 12 přispívá k normální funkci imunitního systému 

Vilcacora (Uncaria) je imunitním pokladem z amazonských pralesů

Olej ze žraločích jater jako přírodní látka normalizuje imunitní systém. Obsahuje alkylglyceroly, DHA, EPA, vitamin A, D včetně přírodního antibiotika squalenu.

Třapatka (Echinacea) podporuje zdraví naší imunity, zejména imunity cest močových a dýchacích

Česnek (Allium) stimuluje imunitní systém, podporuje zdraví našeho srdce, cév i metabolismus cukrů

Kurkuma skrze zdravé trávení a játra udržuje v kondici náš imunitní systém 

Tipy na imunitu

Doplněk stravy v pitných lahvičkách s vitamíny B-komplexu a vitamínem C, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k energetickému metabolismu, a s rostlinné extrakty jako je rakytník řešetlákový, echinacea a černý bez, které jsou tradičně známé jako užitečné proti nachlazení .

Pro děti

Vysoký obsah Omega-3 a 6 mastných kyselin rostlinného původu. Vhodný pro děti od 4 let a dospělé. S příjemnou chutí tutti-frutti.

Imunita

Doplněk stravvy na bázi Aloe Vera, Royal Jelly, komplexu vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu.

Imunita

Expirace 09/2022 Přírodní antibiotikum Oregánový olej, jako jeden z nejlepších esenciálních olejů je nazýván přírodní sílou. Antibakteriální účinky oreganového oleje jsou především díky schopnosti pronikat buněčnými membránami a narušit jejich četnost.

Imunita

Jejím domovem je Peru, kde ji Inkové užívali jako univerzální lék k léčbě mnoha nemocí. V jazyce kečua znamená Svatá rostlina.

Imunita

Jako přírodní látka normalizuje imunitní systém. Obsahuje alkylglyceroly, DHA, EPA, vitamin A, D včetně přírodního antibiotika squalenu. Je používán i jakou součást hojivých mastí.

Imunita

Obsahuje 25% propolisu, což je jeden z nejvíce koncentrovaných výrobků na trhu. Jeden z nejúčinnějších způsobů použití propolisu jako doplňku stravy.

Imunita

Bohatá na vitamíny a minerály. Tradiční houba čínské medicíny užívaná mnoho tisíc let pro širokou škálu účinků.