MARNYS Tensiomar 60 cps

Vaše nákupní cena
279 Kč (249 Kč bez DPH)
Skladem

Podpora normální funkce srdce. Hloh, oliva a česnekový olej v kapslích.

MARNYS® Tensiomar je doplněk stravy ve formě měkkých kapslí, který obsahuje extrakt z hlohu, olivového a česnekového oleje. Je to přírodní volba přispívající k normální funkci kardiovaskulárního systému. MARNYS® Tensiomar je obzvláště doporučen pro dospělé, kteří chtějí: Udržet normální funkci… Více

Kód: MN423
EAN: 8410885071699
Hmotnost: 30
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® Tensiomar je doplněk stravy ve formě měkkých kapslí, který obsahuje extrakt z hlohu, olivového a česnekového oleje. Je to přírodní volba přispívající k normální funkci kardiovaskulárního systému.

MARNYS® Tensiomar je obzvláště doporučen pro dospělé, kteří chtějí:

Udržet normální funkci srdce a krevní oběh.
Udržet normální hladiny cholesterolu v krvi.
Pezlivě vybrané složky v Tensiomaru podporují normální funkci kardiovaskulárního systému:

Hloh (Crataegus oxyacantha) je bodavý keř nebo malý strom, který obvykle má jasně zelené listy, bílé květy a světle červené plody, a má dlouhou historii používání v tradiční čínské a evropské herbologii. Proanthokyanidiny a flavonoidy jsou hlavní bioaktivní složky hlohu. Vlastnosti hlohu přispívají k normální funkci kardiovaskulárního systému podle EFSA ON HOLD (3329, 2789, 3747) a EMA.
Česnek byl používán více než 6000 let indickou a čínskou civilizací, přičemž jeho hlavní aktivní složkou je allicin (s minimálním zaručeným obsahem 1200 ppm v Tensiomaru). Česnek přispívá jak k normálnímu krevnímu oběhu, tak k normálním hladinám cholesterolu v krvi (EFSA ON HOLD 1991,1992,2208; EMA).
Olivový olej je charakteristickým rysem tradiční středomořské diety a je spojen s vyšším příjmem mononenasycených mastných kyselin a nižším příjmem nezdravých nasycených mastných kyselin. Středomořská dieta byla považována za prospěšnou pro srdce, což bylo dokázáno v řadě vědeckých studií.

Vysoký krevní tlak je definován jako trvalé zvýšení hodnot systolického krevního tlaku na 140 mmHg a/nebo diastolického na 90 mmHg. Systolický krevní tlak je zvláště důležitý pro potvrzení diagnózy vysokého krevního tlaku. Jeho vliv na mnoho orgánů v lidském těle je zásadní: srdce, ledviny, mozek, a také má vliv na bilanci lipidů a metabolismus glukózy, krevní oběh, zánětlivé a oxidační procesy, mezi jinými.

Podle Dr. Marka Houstona, ředitele Hypertenzního institutu a divize pro výživu člověka v Nashville (Tennessee-USA), se prokázalo, že kombinace živin přítomných v potravinách, zejména v ovoci a zelenině, jakož i použití specifických doplňků stravy, nutraceutik, nebo živin, má významný účinek na snížení krevního tlaku.

Složení: 

Na kapsli: macerovaný hlohový olej (Crataegus oxyacantha) 200mg, olivový olej (Olea europaea) 200mg a macerovaný česnekový olej (Allium sativum) 100mg.

AKTIVNÍ LÁTKY NA KAPSLI
Macerovaný olej z hlohu (Crataegus oxyacantha) 200 mg
Olej z listů olivy 200 mg
Macerovaný olej z česneku (Allium sativum) 100 mg

Dávkování: Užijte 2 kapsle před hlavním jídlem nebo dodržujte pokyny svého lékaře.

Balení: 60 kapslí

Expirace: 4/2027

Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.