Klouby

Pohyb je život. Pohybem se udržujeme v dobré fyzické a psychické pohodě.
V dnešní uspěchané době pohyb trochu zanedbáváme. 
S přibývajícím věkem a nějakým tím kilem navíc se začnou ozývat nejrůznjěší zdravotní problémy. Postupem času si můžeme připadat jako špatně namazaný stroj. Mezi nejčastější příčiny bolesti kloubů patří artróza či osteoporóza.
Kloubní chrupavka je sice odolná, ale její životnost není omezená. 
Pomalu dochází k tvz. "ošoupání " chrupavky a následné bolesti při pohybu. 

Dopřejte svým kloubům bezbolestný pohyb, doporučujeme :

  • Žraločí chrupavka čistě přírodní produkt obsahující glukosamin sulfát, označován jako kloubní výživa, chondrotin sulfát, což je hlavní složka kloubních chrupavek, glykosaminoglykany, vápník a fosfor. 
  • Masážní krém s hadím jedem upravuje bolestivé stavy pohybového aparátu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře a svalů. Podporuje prokrvení tkáně.
  • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, řispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k udržení normální činnosti svalů

 

Vitamíny a minerály

Liposomální vitamin C - 60 kapslí v blistrech. 500 mg liposomálního vitaminu C v jedné kapsli. Vitamin C v jeho nejlépe vstřebatelné formě! Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a je vhodný k podpoře obranyschopnosti těla v období zvýšeného výskytu nachlazení. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Vhodné pro vegany a vegetariány.

Klouby

Shark Cartilage - žraločí chrupavka. Na klouby, kosti, vazy, šlachy, imunitu. Přírodní zdroj chondroitinu, glukosaminu, vápníku, fosforu. Bez obsahu přidaných aromat, barviv, sladidel. Chrupavka z paryb je zdrojem vápníku, fosforu, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a glykosaminoglykanů v organické formě.

Imunita

MARNYS Aloe Vera Royal Jelly obsahuje komplex vitamínů B6, B9 a B12, C, E, A a D a fruktooligosacharidů pro doplnění energetických potřeb organismu.

Železo

Maximální dávka železa. Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí. Pro vegany a vegetariány.

Pohyb

Masážní krém s obsahem hadího jedu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře, svalů.

Pohyb

Masážní krém s obsahem hadího jedu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře, svalů.

Imunita

Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, k udržení normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu zubů, k normální funkci imunitního systému.