Klouby

Pohyb je život. Pohybem se udržujeme v dobré fyzické a psychické pohodě.
V dnešní uspěchané době pohyb trochu zanedbáváme. 
S přibývajícím věkem a nějakým tím kilem navíc se začnou ozývat nejrůznjěší zdravotní problémy. Postupem času si můžeme připadat jako špatně namazaný stroj. Mezi nejčastější příčiny bolesti kloubů patří artróza či osteoporóza.
Kloubní chrupavka je sice odolná, ale její životnost není omezená. 
Pomalu dochází k tvz. "ošoupání " chrupavky a následné bolesti při pohybu. 

Dopřejte svým kloubům bezbolestný pohyb, doporučujeme :

  • Žraločí chrupavka čistě přírodní produkt obsahující glukosamin sulfát, označován jako kloubní výživa, chondrotin sulfát, což je hlavní složka kloubních chrupavek, glykosaminoglykany, vápník a fosfor. 
  • Masážní krém s hadím jedem upravuje bolestivé stavy pohybového aparátu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře a svalů. Podporuje prokrvení tkáně.
  • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, řispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k udržení normální činnosti svalů

 

Klouby

Chrupavka z paryb je zdrojem vápníku, fosforu, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a glykosaminoglykanů v organické formě.

Pohyb

Kúra pro podporu krevního oběhu a detoxikačních procesů.

Novinky

LAFFE Mutli 50+ vyvážená směs vitamínů pro generaci, která vyrůstala v době, kdy byl první člověk na měsíci. Zůstat zdravý, i když stárneme... Není to, co si všichni přejeme?

Novinky

LAFFE Revitalizer vám dodá okamžitou energii a vitalitu, když to nejvíce potřebujete. Obsahuje: Vitamin A, E, B1, B3, B6, B12, glycin, L-cystein, extrakt ze zázvoru, lékořici, oves, petržel, mučenku, ginkgo biloba, šípky, klanoprašku čínskou. Praktické balení v tekuté formě, vstřebává se přímo a efektivně sprejem do ústní dutiny. A navíc vždy při ruce.

Klouby

Sluneční vitamin, který se stará o vaši celkovou pohodu

Pohyb

Cartidyss® - přírodní kolagen typu II vyráběný z chrupavek mořských ryb a paryb, nejčastěji rejnoků. Ohaceno o vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Vhodné pro muže i ženy.

Novinky

100% čistý Jetel luční tinktura s 0% obsahem alkoholu pro naše srdce, cévy, krevní tlak, kosti, menopauzu. Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.

Trávení

Kurkumin-piperin komplex je přípravek vyrobený z prášku kurkumy dlouhé a plodů pepřovníku černého.

Klouby

Žraločí chrupavka je přírodní organický produkt bez jakýchkoliv příměsí, konzervačních látek a barviv. Obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, glykosaminoglykany, vápník, fosfor. 750 mg čisté žraločí chrupavky v 1 tobolce.

60+

Přípravek je vhodný nejen pro péči o nohy, ale je vhodný i pro další použití.Může zmírnit různé potíže pohybového aparátu a svalové problémy po únavě a nadměrné námaze.

Pohyb

Masážní krém s obsahem hadího jedu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře, svalů.

Klouby

Přírodní produkt pro Vaše klouby obsahuje chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, vápník, glycosaminoglycany. Jako přírodní produkt je možné užívat dlouhodobě, na rozdíl od synteticky vyráběných doplňků stravy a léků