Klouby

Pohyb je život. Pohybem se udržujeme v dobré fyzické a psychické pohodě.
V dnešní uspěchané době pohyb trochu zanedbáváme. 
S přibývajícím věkem a nějakým tím kilem navíc se začnou ozývat nejrůznjěší zdravotní problémy. Postupem času si můžeme připadat jako špatně namazaný stroj. Mezi nejčastější příčiny bolesti kloubů patří artróza či osteoporóza.
Kloubní chrupavka je sice odolná, ale její životnost není omezená. 
Pomalu dochází k tvz. "ošoupání " chrupavky a následné bolesti při pohybu. 

Dopřejte svým kloubům bezbolestný pohyb, doporučujeme :

  • Žraločí chrupavka čistě přírodní produkt obsahující glukosamin sulfát, označován jako kloubní výživa, chondrotin sulfát, což je hlavní složka kloubních chrupavek, glykosaminoglykany, vápník a fosfor. 
  • Masážní krém s hadím jedem upravuje bolestivé stavy pohybového aparátu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře a svalů. Podporuje prokrvení tkáně.
  • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, řispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k udržení normální činnosti svalů

 

Únava/stres

Ztrojnásobte účinky hořčíku ve svalech a kostech Obsahuje hořčík a vitamín B6 pro vaše svaly a syntézu bílkovin

Klouby

Praktické balení na cesty Chrupavka z paryb je zdrojem vápníku, fosforu, glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a glykosaminoglykanů v organické formě.

Imunita

Doplněk stravvy na bázi Aloe Vera, Royal Jelly, komplexu vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu.

Železo

Maximální dávka železa. Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí

Imunita

Liposomální vitamin C pro správnou funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem

Klouby

Žraločí chrupavka je přírodní organický produkt bez jakýchkoliv příměsí, konzervačních látek a barviv. Obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, glykosaminoglykany, vápník, fosfor. 750 mg čisté žraločí chrupavky v 1 tobolce.

60+

Přípravek je vhodný nejen pro péči o nohy, ale je vhodný i pro další použití.Může zmírnit různé potíže pohybového aparátu a svalové problémy po únavě a nadměrné námaze.

Pohyb

Masážní krém s obsahem hadího jedu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře, svalů.

Klouby

+ balení 50 tablet zdarma Přírodní produkt pro Vaše klouby obsahuje chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, vápník, glycosaminoglycany. Jako přírodní produkt je možné užívat dlouhodobě, na rozdíl od synteticky vyráběných doplňků stravy a léků

Pohyb

Masážní krém s obsahem hadího jedu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře, svalů.

Pohyb

Masážní krém s obsahem hadího jedu. Tiší revmatické bolesti kloubů, páteře, svalů.

Imunita

Jejím domovem je Peru, kde ji Inkové užívali jako univerzální lék k léčbě mnoha nemocí. V jazyce kečua znamená Svatá rostlina.