MARNYS L-CARNITIN 2000 20x11 ml

Vaše nákupní cena
799 Kč (713 Kč bez DPH)
Skladem

L-Karnitin: transport pro tuky Praktické jednodávkové, pitelné lahvičky obsahující 2000mg tekutého L-Karnitinu. S pomerančovým džusem.

MARNYS® L-Carnitine 2000 obsahuje 2000 mg L-karnitinu, přírodní sloučeniny, která může být v těle syntetizována z esenciálních aminokyselin lyzinu a methioninu, nebo přijímána prostřednictvím stravy. Je hlavně uložen ve svalech, ale najdeme ho také v plasmě (ačkoliv v mnohem nižších koncentracích).… Více

Kód: MNV800
EAN: 8410885077660
Objem: 220
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® L-Carnitine 2000 obsahuje 2000 mg L-karnitinu, přírodní sloučeniny, která může být v těle syntetizována z esenciálních aminokyselin lyzinu a methioninu, nebo přijímána prostřednictvím stravy. Je hlavně uložen ve svalech, ale najdeme ho také v plasmě (ačkoliv v mnohem nižších koncentracích).

L-Carnitine v MARNYS® L-Carnitine 2000 je jednou z nejpoužívanějších výživových složek pro sportovce a pro jednotlivce, kteří věnují zvláštní pozornost svému metabolismu poskytujícímu energii.

L-Carnitine hraje zásadní roli v metabolismu poskytujícímu energii, zejména při přenášení mastných kyselin uvnitř buněk pro následnou β-oxidaci. L-Carnitine je molekula, která se přirozeně vyskytuje a je vysoce koncentrovaná ve svalech (více než 95% celkového karnitinu).

MARNYS® – Martínez Nieto S.A. spolupracuje pouze s dodavateli certifikovanými mezinárodními kvalitativními agenturami (GMP; ISO; IFS, mezi dalšími), aby zajistili, že splňují vysoké kvalitativní standardy, které jsou vyžadovány. MARNYS® L-Carnitine 2000 obsahuje L-Carnitine Tartrate, který poskytuje 66% L-Carnitine certifikovaného Drug Master File (DMF), což zaručuje nejvyšší kvalitu a dodržování bezpečnostních předpisů, stejně jako stabilitu a čistotu surovin.

Prezentováno ve tekuté formě v jednorázových ampulích. Vhodné pro vegany.

L-CARNITINE, STRAVA PRO VAŠE SVALY
L-Carnitine je považován za jednu z nejvíce používaných výživových složek jak pro sportovce, tak pro programy kontroly váhy.

L-Carnitine je velmi malá molekula, rozpustná ve vodě, přirozeně se vyskytující a vysoce koncentrovaná ve svalech (více než 95% celkového karnitinu). Ve svalech L-Carnitine hraje zásadní roli v metabolismu mastných kyselin, stejně tak jako v působení svalové kontraktility.

Složení: 

Deionizovaná voda, L-karnitin, pomerančový džus z koncentrátu (7%), regulátor kyselosti (dikálium fosfát), konzervant (sorban draselný) a sladidlo (sukralóza).

AKTIVNÍ LÁTKY NA DÁVKU
L-karnitin 2000 mg

Dávkování: 1 lahvička denně, nejlépe před snídaní. Před použitím dobře protřepejte.

Balení: 20 pitných lahviček á 11 ml každá

Expirace: 1/2027

Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.