MARNYS Redukil 60 cps

Vaše nákupní cena
549 Kč (490 Kč bez DPH)
Skladem

Glucomannan, vláknina která pomáhá při hubnutí, když je kombinována s nízkokalorickou dietou.

MARNYS® REDUKIL formule doplňuje kontrolu zdravé váhy díky svému sytícímu účinku a regulaci střevního tranzitu. MARNYS® REDUKIL obsahuje Glukomannan, který v rámci nízkokalorické diety přispívá ke snížení váhy. Jeho přínosy se získávají s denním příjmem 3 g glukomannanu (tři dávky po 1 g) s… Více

Kód: MN311A
EAN: 8410885070319
Hmotnost: 30
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® REDUKIL formule doplňuje kontrolu zdravé váhy díky svému sytícímu účinku a regulaci střevního tranzitu.

MARNYS® REDUKIL obsahuje Glukomannan, který v rámci nízkokalorické diety přispívá ke snížení váhy. Jeho přínosy se získávají s denním příjmem 3 g glukomannanu (tři dávky po 1 g) s dostatečným množstvím vody před jídlem a v kombinaci s nízkokalorickou dietou.

Glukomannan je vláknina, která obsahuje mnoho polysacharidů (propletené cukry). Získává se z Amorphophallus konjac, rostliny pocházející z východní Asie, která má pozoruhodnou schopnost vázat vodu, čímž poskytuje vysokou viskozitu (odpor proti toku) řešení, které tvoří.

Tato vlastnost vede k rozpínání žaludku při požití Glukomannanu, což způsobuje pocit sytosti, stejně jako zvyšuje viskozitu v gastrointestinálním traktu, což zpomaluje vyprazdňování žaludku a poskytuje pocit plnosti. Viskozita je také spojena s účinkem snížení váhy, jelikož je zodpovědná za pomalé vstřebávání makroživin a zvýšenou sytost.

Glucomanán (Amorphophallus konjac) obsažený ve formuli MARNYS® REDUKIL je vysoce čištěný, zaručuje viskozitu více než 110 000 cps a poskytuje následující výhody:

Přispívá ke snížení hmotnosti (EFSA, 2010), společně s nízkokalorickou dietou, je dosaženo až 25% úbytku hmotnosti3.
Podporuje normální udržování hladiny cholesterolu v krvi (EFSA, 2010), což přispívá k dobré funkci kardiovaskulárního systému.
Použití Glucomanánu rovněž prokázalo, že podporuje normalizaci metabolismu glukózy3,5, což přispívá k udržení kardiovaskulárního systému.

Doplnění konvenční nízkokalorické diety o vlákninu se ukázalo být účinné při redukci pocitu hladu a zvýšení pocitu sytosti, při řešení problému s zácpou, který je velmi často spojen s drastickým snížením příjmu kalorií. To vše se promítá do větší ochoty udržovat v čase dosažené výsledky hubnutí a tudíž vyšší frekvence úspěšného dietního léčení.
U většiny metabolických onemocnění jako jsou metabolický syndrom, diabetes, kardiovaskulární nemoci a další, je prvním zásahem snížení tělesné hmotnosti. V tomto směru zahrnuje přístup několik stupňů, které jsou podpořeny Evropskými pokyny pro řízení obezity u dospělých. Tyto stupně zahrnují: Počáteční: Nízký příjem kalorií; Redukce: Snížení tuků; Přechod: Kontrola chuti k jídlu s redukcí kalorií/tuků; Stabilizace: Úprava, sledování udržení váhy.

Složení: Glukomanan (500 mg)/kapsli a mikrokrystalická celulóza. Složení kapsle: želatina.

Dávkování: 2 kapsle společně s 1-2 sklenicemi vody, 3krát denně před jídlem.

Balení: 60 kapslí

Expirace: 3/2027

Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. 
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.