Tekuté vitamíny


Lidské tělo je složitý organismus, který pro správnou funkci potřebuje palivo.
Vitamíny jsou esenciální látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské stravy.
Nedostatek vítamínů v těle se projevje nejrůznějšími poruchami organimus, které mohou vést k nejrůznějším onemocněním.
V dnešní době již nestačí přísun ovoce a zeleniny, jelikož obsah vitamínů se z důvodu nadbytku chemických látek rapidně snižuje.

Vitamíny jsou organické mikroživiny bez energetické hodnoty, které jsou pro lidský organismus nezbytné ve velmi malých množstvích a které je nutné vyváženě dodávat stravou, aby napomáhaly fyziologickému fungování organismu.

Minerály jsou anorganické látky přírodního původu s definovaným a předvídatelným chemickým složením a fyzikálními vlastnostmi. Minerály jsou pro zdraví stejně důležité jako vitamíny, které jsou nezbytné pro růst, metabolismus, vstřebávání vitamínů a dalších živin a podílejí se na všech biochemických procesech v těle.

Tekuté vitamíny, jedna z nejúčinějších forem vstřebatelnosti skrze sliznici dutiny ústní.
Praktické dávkování – kalibrovaným kapátkem pod jazyk.


Přehled o vitamínech, kdy je začít užívat ?

 

 

 

 

 

Imunita

MARNYS Aloe Vera Royal Jelly obsahuje komplex vitamínů B6, B9 a B12, C, E, A a D a fruktooligosacharidů pro doplnění energetických potřeb organismu.

Železo

Maximální dávka železa. Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí. Pro vegany a vegetariány.

Pro děti

PŘÍRODNÍ MIX PRO OBRANU DĚTÍ Mateří kašička, propolis a 12 vitamínů pro obranu dětí a dospívajících. Chuť lesních plodů.

Imunita

Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Nezatěžuje žaludek. Jedna z nejúčinnějších forem vstřebání sliznicí dutiny ústní.

Vitamíny a minerály

Vitamin B6 pro všechny věkové kategorie, pro metabolickou a neurologickou údržbu, přispívající ke snížení únavy a vyčerpání. Tekutá forma vitaminu B6. Vhodné pro vegany. Vitamin B6 s certifikovanou vysokou kvalitou, která navíc umožňuje rychlé uvolňování účinné látky a vstřebání do organismu.

Pro děti

Tekutý multivitamin vyvinutý speciálně pro děti. Obsahuje vitaminy A, B1, B3, B6, C, D, E. Jednoduché dávkování dle věku dítěte díky kapátku (součást balení).

Imunita

Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, k udržení normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu zubů, k normální funkci imunitního systému.

Vitamíny a minerály

Čistý tekutý vitamín A bez přídatných látek. Nezatěžuje žaludek. Jedna z nejúčinnějších forem vstřebání sliznicí dutiny ústní.

Vitamíny a minerály

Vitamin E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Nedostatek vitamínu E snižuje obranyschopnost.