Tekuté vitamíny


Lidské tělo je složitý organismus, který pro správnou funkci potřebuje palivo.
Vitamíny jsou esenciální látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské stravy.
Nedostatek vítamínů v těle se projevje nejrůznějšími poruchami organimus, které mohou vést k nejrůznějším onemocněním.
V dnešní době již nestačí přísun ovoce a zeleniny, jelikož obsah vitamínů se z důvodu nadbytku chemických látek rapidně snižuje.

Vitamíny jsou organické mikroživiny bez energetické hodnoty, které jsou pro lidský organismus nezbytné ve velmi malých množstvích a které je nutné vyváženě dodávat stravou, aby napomáhaly fyziologickému fungování organismu.

Minerály jsou anorganické látky přírodního původu s definovaným a předvídatelným chemickým složením a fyzikálními vlastnostmi. Minerály jsou pro zdraví stejně důležité jako vitamíny, které jsou nezbytné pro růst, metabolismus, vstřebávání vitamínů a dalších živin a podílejí se na všech biochemických procesech v těle.

Tekuté vitamíny, jedna z nejúčinějších forem vstřebatelnosti skrze sliznici dutiny ústní.
Praktické dávkování – kalibrovaným kapátkem pod jazyk.


Přehled o vitamínech, kdy je začít užívat ?

 

 

 

 

 

Imunita

Doplněk stravvy na bázi Aloe Vera, Royal Jelly, komplexu vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu.

Železo

Maximální dávka železa. Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí

Imunita

Doplněk stravy s příjemnou ovocnou chutí. Nezatěžuje žaludek. Jedna z nejúčinnějších forem vstřebání sliznicí dutiny ústní. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu

Vitamíny a minerály

Kapalná formulace vitaminu B6, jehož zdrojem je pyridoxin hydrochlorid. Vhodné pro vegany Vitamin B6 s certifikovanou vysokou kvalitou, která navíc umožňuje rychlé uvolňování účinné látky a vstřebání do organismu Vitamin B6 je doplněk stravy pro všechny věkové kategorie, pro metabolickou a neurologickou údržbu, přispívající ke snížení únavy a vyčerpání.

Pro děti

EXPIRACE 07/2023 Speciálně vyvinuto pro děti. Jednoduché dávkování dle věku dítěte díky kapátka (součást balení). Obsahuje vitamíny A, B1, B3, B6, C, D, E.

Imunita

Přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu Přispívá k udržení normálního stavu kostí Přispívá k udržení normální činnosti svalů Přispívá k udržení normálního stavu zubů Přispívá k normální funkci imunitního systému

Vitamíny a minerály

Čistý tekutý vitamín bez přídatných látek. Nezatěžuje žaludek. Jedna z nejúčinějších forem vstřebání sliznicí dutiny ústní

Vitamíny a minerály

Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem