OLIMPEX trading Shark - olej ze žraločích jater 250 kapslí

Původní cena 1 199 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
319 Kč
880 Kč (786 Kč bez DPH)
Skladem

Olej ze žraločích jater obsahuje vitamin D, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Dále obsahuje squalen, který se nachází v játrech a alkylglyceroly, které se běžně vyskytují v mléce kojících žen, játrech, kostní dřeni a slezině. Jedna kapsle obsahuje 500 mg oleje ze žraločích jater. Doplněk stravy pro Vaši imunitu.

OLIMPEX trading SHARK Olej ze žraločích jater je doplněk stravy ve formě kapslí. Obsahuje vitamin D, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Olej ze žraločích jater obsahuje squalen, který se nachází v játrech a alkylglyceroly, které se běžně vyskytují v mléce kojících žen, játrech,… Více

Kód: 1368
EAN: 8594004011350
Výrobce: OLIMPEX trading s.r.o.
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

OLIMPEX trading SHARK Olej ze žraločích jater je doplněk stravy ve formě kapslí. Obsahuje vitamin D, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Olej ze žraločích jater obsahuje squalen, který se nachází v játrech a alkylglyceroly, které se běžně vyskytují v mléce kojících žen, játrech, kostní dřeni a slezině. Jedna kapsle obsahuje 500 mg oleje ze žraločích jater. Doplněk stravy pro Vaši imunitu.

Olej ze žraločích jater konzumují severští rybáři již více než 1000 let.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Kyselina dekosahexaenová DHA - Přispívá k udržení normální činnosti mozku. Přispívá k udržení normálního stavu zraku. Přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi.

Vitamin A - Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá k normálnímu metabolismu železa. Přispívá k udržení normálního stavu sliznic. Přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Přispívá k udržení normálního stavu zraku. Podílí se na procesu specializace buněk. 

Vitamin D - Přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Přispívá k normální hladině vápníku v krvi. Přispívá k udržení normálního stavu kostí. Přispívá k udržení normální činnosti svalů. Přispívá k udržení normálního stavu zubů. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk.

Dávkování: 2 x 1 kapsle denně, u dětí 3-6 let 1 kapsle denně, od 6-15 let je možno podat rovněž 2 x 1 kapsli denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení: 250 kapslí

Expirace: 03/2026

Obsah účinné látky v 1 kapsli: 330mg olej ze žraločích jater

Složení 1 kapsle:  olej ze žraločích jater (200 mg/g alkylglyceroly)– rybí olej, kyselina dokosahexaenová (DHA) a kyselina eikosapentaenová (EPA)– vitamín A (retinyl palmitát)– vitamín D3 (roztok cholekalciferolu v rostlinném oleji)

Přídavné látky: želatina, zvlhčující látka glycerol, voda, antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů).

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let. Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu. Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Energetická hodnota 100 g 3062kJ (741kcal)
Alkylglyceroly 45 mg (+/-5%)
Kyselina dokosahexaenová DHA 27 mg (+/-5%)
Kyselina eikosapentaenová EPA 9 mg (+/-5%
Vitamin A 250 μg (31%DDD)
Vitamin D 10μg (200%DDD)
Bílkoviny 0,10 g

Lidé s tímto produktem také nakoupili