Antioxidanty

Antioxidanty jsou látky, které působí proti oxidačnímu stresu v těle. Oxidativní stres je proces, při kterém dochází k nevyvážené produkci reaktivních molekul kyslíku, nazývaných volné radikály. Tyto volné radikály mohou poškozovat buňky a hrají roli v procesech stárnutí a různých onemocněních, včetně srdečních chorob, rakoviny a neurodegenerativních onemocnění.

Antioxidanty neutralizují volné radikály, což pomáhá snižovat jejich škodlivý vliv na buňky. Existuje mnoho různých druhů antioxidantů, které se nacházejí v potravinách, jako jsou ovoce, zelenina, ořechy, semena, čaj a další potraviny. Některé z nejznámějších antioxidantů zahrnují vitamín C, vitamín E, oregánový olej, Aloe Vera, betakaroten, flavonoidy a selén.

Konzumace doplňků stravy antioxidanty může přispět k ochraně buněk před poškozením volnými radikály a podporovat celkové zdraví. Je však také důležité udržovat vyváženou stravu a životní styl, který podporuje příjem antioxidantů a pomáhá snižovat riziko onemocnění spojených s oxidačním stresem.
 
Vitamín C a vitamín E jsou mezi vitamíny a minerály neúčinnějšími pomocníky v ochraně buněk před oxidativním stresem.
Oregánový olej Přírodní antibiotikum. Jeden z nejlepších esenciálních olejů je nazýván přírodní sílou. Antibakteriální účinky oreganového oleje jsou především díky schopnosti pronikat buněčnými membránami a narušit jejich četnost.
Aloe Vera V průběhu času se aloe a její užívání rozšířilo do různých geografických oblastí, např. do Číny, Indie, Mexika či do Severní Ameriky. Aloe, u nich přezdívanou třeba jako ,,rostlinu na popáleniny“, ,,lilii z pouště“ či ,,sloní žluč“, používali k léčbě ran, trávicích problémů, ale i padajících vlasů nebo hemoroidů.
Ferrobine Max Maximální působení železa na posílení organismu, zmírnění únavy a vyčerpání
Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Jednodávkové pitelné lahvičky s třešňovou příchutí.

 

 

 

Nejprodávanější v kategorii
Imunita

Chutné pitné lahve s pomerančovou příchutí, formulované s vysokou dávkou mateří kašičky (2000 mg/lahve) a vitamínu C

Antioxidanty

Mikrořasy - Bonus pro vaše tělo. S chlorofylem, chlorelou, brokolicí, železem, zázvorem a zinkem. MARNYS® Trazamin Clordetox je přípravek, který kombinuje mořské řasy Chlorela, Chlorofyl (z vojtěšky a kopřivy), brokolici, zázvor, železo a zinek, které poskytují extra okysličení a antioxidační účinek.

Vitamíny a minerály

Liposomální vitamin C - 60 kapslí v blistrech. 500 mg liposomálního vitaminu C v jedné kapsli. Vitamin C v jeho nejlépe vstřebatelné formě! Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a je vhodný k podpoře obranyschopnosti těla v období zvýšeného výskytu nachlazení. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Vhodné pro vegany a vegetariány.

Imunita

Aloe vera a mateřská kašička, kombinace energie a pohody. Formule kombinující Aloe Vera, mateří kašičku, 12 vitamínů a fruktooligosacharidy

Železo

Maximální dávka železa. Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí. Pro vegany a vegetariány.

Pro děti

Přírodní směs pro posílení imunity vašich nejmenších. Mateří kašička, Propolis a 12 vitamínů pro obranyschopnost dětí a dospívajících. Příchuť lesních plodů.

Imunita

Liposomální vitamin C pro správnou funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem

Paměť, koncentrace, zapomnětlivost

Ginkgo Biloba - duševní rovnováha, mikrocirkulace krevního systému, kognitivní funkce, antioxidant, periférní oběhový systém - oči, sluch, normální činnost mozku.

Vitamíny a minerály

Vitamin E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Nedostatek vitamínu E snižuje obranyschopnost.