Antioxidanty

Antioxidanty jsou skupiny vitamínů, minerálů chránící lidské buňky před škodlivými účinky volných radikálů, jenž mohou zhoršit náš imunitní systém. 
Organismus posilují tak, že neutralizuje radikály dříve, než v těle způsobí nežádoucí chemické reakce. 
Naše tělo má své vlastní antioxidanty, například Koenzym Q10.
Bohužel s přibývajícím věkem se produkce antioxidantů snižuje. Nejenom věk má vliv na produkci, ale také negativní faktory, jako je kouř, chemické potraviny, výpary. 
Nadopujte své tělo přírodní antioxidanty, napomohou Vás ochránit před nachlazením, srdečními nemocemi a infarktem. 

Chlorella a Spirulina jsou zelené antioxidační potraviny plné vitamínů a minerálů nejen pro zdraví naší imunity.
Mladý ječmen je zelená superpotravina plná antioxidačně působících minerálních látek a vitamínů.
Vitamín C a vitamín E jsou mezi vitamíny a minerály neúčinnějšími pomocníky v ochraně buněk před oxidativním stresem.
Oregánový olej Přírodní antibiotikum. Jeden z nejlepších esenciálních olejů je nazýván přírodní sílou. Antibakteriální účinky oreganového oleje jsou především díky schopnosti pronikat buněčnými membránami a narušit jejich četnost.

 

Novinky

Liposomální vitamin C pro správnou funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem

Antioxidanty

100% čistá Klanopraška – Schizandra je rostlina bohatá na antioxidační a adaptogení látky, které podporují naše zdravé mentální funkce, psychickou aktivitu, trávení, dýchací cesty, přispívají k pročištění organizmu. Kapsle umožňují snadné užívání.

Játra, žlučník

100% čistá Pampelišková tinktura s 0% alkoholu pro naše zdravé trávení, žaludek, játra, ale i močové cesty, srdce, cévy, cholesterol.

Antioxidanty

100% čistý Ženšen pětilistý - Jiaogulan Thailand tinktura s 0% alkoholu pro zdraví naší imunity, jater, žaludku, srdce, cév a především pro naší pH rovnováhu.

Imunita

Růže šípková (Rosa canina) se nazývá též planá růže, její plody - šípky ( Fructus cynosbati) jsou významné obsaženými vitamíny C a A, rovněž i vitamíny K, B1 a B2, minerály, karoteny, polyfenoly, organickými kyselinami, pektiny aj.

Antioxidanty

Česnek je po staletí užíván jako přírodní antibiotikum. Normalizuje krevní tlak, hladinu cholesterolu a cévní systém. Česnek má silné antimikrobiální účinky. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Česnek příznivě působí na celý organismus.

Antioxidanty

Kiwicha je jednou z nejstarších pěstovaných rostlin na světě.

Antioxidanty

Granátové jablko 100 % šťáva je získávána z plodů granátového jablka, nazývaného také elixír mládí, nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje přídavky cukrů, chemické konzervanty, ani barviva. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů, včetně diabetiků.

Superpotraviny

Mladá pšenice BIO patří mezi tzv. zelené potraviny, které jsou prospěšné pro náš organismus.

Energetický metabolismus

Lecitin normalizuje činnost srdce a oběhového systému, přispívá k normální činnosti mozkových funkcí. Má antioxidační účinek. Lecitin příznivě působí na celý organismus. Obsahuje fosfolipidy a vitamíny.

Imunita

Šťáva z aloe podporuje normální imunitní systém a přispívá k normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev). Aloe vera gel obsahuje 99,5% šťávy z Aloe. Ta obsahuje množství látek, především polysacharidů.

Vitamíny a minerály

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která je šetrným způsobem usušena a upravena tak, aby byly dokonale využity všechny biologicky hodnotné látky.