Antioxidanty

Antioxidanty jsou skupiny vitamínů, minerálů chránící lidské buňky před škodlivými účinky volných radikálů, jenž mohou zhoršit náš imunitní systém. 
Organismus posilují tak, že neutralizuje radikály dříve, než v těle způsobí nežádoucí chemické reakce. 
Naše tělo má své vlastní antioxidanty, například Koenzym Q10.
Bohužel s přibývajícím věkem se produkce antioxidantů snižuje. Nejenom věk má vliv na produkci, ale také negativní faktory, jako je kouř, chemické potraviny, výpary. 
Nadopujte své tělo přírodní antioxidanty, napomohou Vás ochránit před nachlazením, srdečními nemocemi a infarktem. 


Vitamín C a vitamín E jsou mezi vitamíny a minerály neúčinnějšími pomocníky v ochraně buněk před oxidativním stresem.
Oregánový olej Přírodní antibiotikum. Jeden z nejlepších esenciálních olejů je nazýván přírodní sílou. Antibakteriální účinky oreganového oleje jsou především díky schopnosti pronikat buněčnými membránami a narušit jejich četnost.
Aloe Vera V průběhu času se aloe a její užívání rozšířilo do různých geografických oblastí, např. do Číny, Indie, Mexika či do Severní Ameriky. Aloe, u nich přezdívanou třeba jako ,,rostlinu na popáleniny“, ,,lilii z pouště“ či ,,sloní žluč“, používali k léčbě ran, trávicích problémů, ale i padajících vlasů nebo hemoroidů.
Ferrobine Max Maximální působení železa na posílení organismu, zmírnění únavy a vyčerpání
Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Jednodávkové pitelné lahvičky s třešňovou příchutí

 

 

 

Antioxidanty

Mikrořasy. Bonus pro vaše tělo Znáte sílu mikrořas? S chlorofylem, chlorellou, brokolicí, železem, zázvorem a zinkem. MARNYS® Trazamin Clordetox je přípravek, který kombinuje mořské řasy Chlorella, Chlorofyl (z vojtěšky a kopřivy), brokolici, zázvor, železo a zinek, které poskytují extra okysličení a antioxidační účinek.

Únava/stres

EXPIRACE 09/2023 Chuť k jídlu a nutriční bonus Synergická směs včelího pylu a mateří kašičky s příjemnou pomerančovou příchutí.

Imunita

Doplněk stravvy na bázi Aloe Vera, Royal Jelly, komplexu vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu.

Železo

Maximální dávka železa. Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí

Pro děti

PŘÍRODNÍ MIX PRO OBRANU DĚTÍ Mateří kašička, propolis a 12 vitamínů pro obranu dětí a dospívajících. Chuť lesních plodů.

Imunita

Liposomální vitamin C pro správnou funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem

Paměť, koncentrace, zapomnětlivost

Duševní rovnováha, mikrocirkulace krevního systému, kognitivní funkce, antioxidant, periférní oběhový systém - oči, sluch, normální činnost mozku.

Imunita

Expirace 09/2022 Přírodní antibiotikum Oregánový olej, jako jeden z nejlepších esenciálních olejů je nazýván přírodní sílou. Antibakteriální účinky oreganového oleje jsou především díky schopnosti pronikat buněčnými membránami a narušit jejich četnost.

Pro děti

EXPIRACE 07/2023 Speciálně vyvinuto pro děti. Jednoduché dávkování dle věku dítěte díky kapátka (součást balení). Obsahuje vitamíny A, B1, B3, B6, C, D, E.

Antioxidanty

Kustovnice čínská patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny. Působí na normální činnost jater a ledvin, pomáhá zprůchodňovat a uvolňovat energetické blokády.

Vitamíny a minerály

Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem