MARNYS Trazamin Clordetox 20x10 ml

Původní cena 579 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
10 Kč
569 Kč (508 Kč bez DPH)
Skladem

Mikrořasy - Bonus pro vaše tělo. S chlorofylem, chlorelou, brokolicí, železem, zázvorem a zinkem. MARNYS® Trazamin Clordetox je přípravek, který kombinuje mořské řasy Chlorela, Chlorofyl (z vojtěšky a kopřivy), brokolici, zázvor, železo a zinek, které poskytují extra okysličení a antioxidační účinek.

Mikrořasy - Bonus pro vaše tělo. S chlorofylem, chlorelou, brokolicí, železem, zázvorem a zinkem.MARNYS® Trazamin Clordetox je přípravek, který kombinuje mořské řasy Chlorela, Chlorofyl (z vojtěšky a kopřivy), brokolici, zázvor, železo a zinek, které poskytují extra okysličení a antioxidační účinek… Více

Kód: MNV707
EAN: 8410885082022
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Mikrořasy - Bonus pro vaše tělo. S chlorofylem, chlorelou, brokolicí, železem, zázvorem a zinkem.
MARNYS® Trazamin Clordetox je přípravek, který kombinuje mořské řasy Chlorela, Chlorofyl (z vojtěšky a kopřivy), brokolici, zázvor, železo a zinek, které poskytují extra okysličení a antioxidační účinek.

Zelená mořská řasa Chorella vulgaris přispívá k detoxikaci organismu a k udržení střevní funkce (EFSA ON HOLD 3314).
Chlorella v MARNYS® Trazamin Clordetox prochází při zpracování mechanickou procedurou, která zaručuje rozbití buněčné stěny a získání účinných látek řasy. Chlorella navíc zaručuje minimální obsah bílkovin 50 % a chlorofylu 2 %.

Chlorofyl v MARNYS® Trazamin Clordetox zaručuje minimální obsah chlorofylu 2-2,4 % a přispívá k normální tvorbě hemoglobinu (EFSA ON HOLD 1967).

Minerály Železo a Zinek přispívají k normálnímu energetickému metabolismu ak normálnímu metabolismu sacharidů, mastných kyselin a makroživin (EFSA).

Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a k přenosu kyslíku, zinek přispívá k acidobazickému metabolismu a ochraně buněk před oxidačním poškozením (EFSA).

Zázvor (Zingiber officinale) je dobře známý díky své nutriční hodnotě, kterou lze přičíst řadě bioaktivních fenolických sloučenin včetně gingerolů, zingiberenu a shogaolů. Zázvor přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému (EFSA ON HOLD 2171).

MARNYS® Trazamin Clordetox Ginger garantuje minimální obsah gingerolu a shogaolu 5 %.

Brokolice (Brassica oleracea) je považována za klenot zemědělské botaniky, je mimořádným zdrojem glykosidů (glukosinolátů a isothiokyanátů), vitamínů (A, C, E K), polyfenolů a minerálních látek (zejména selenu).

Brokolice v MARNYS® Trazamin Clordetox má poměr 10:1, to znamená, že 30 mg extraktu odpovídá 300 mg brokolice.

MARNYS® Trazamin Clordetox je ideální pro lidi s neuspořádanou stravou, vystavené toxickým látkám nebo obecně pro lidi s acidobazickou nerovnováhou.

 

Složení: Čištěná voda, rostlinný glycerin, přírodní prášek z chlorofylového extraktu (Medicago sativa, Urtica dioica), prášek z extraktu chlorelly (Chlorella vulgaris), prášek z extraktu brokolice (Brassica oleracea), glukonát železa, prášek z extraktu zázvorového oddenku (Zingiber officinale), glukonát zinku, maltodextrin a příchuť. • Zinek pomáhá chránit buňky při oxidačním procesu.

AKTIVNÍ LÁTKY NA DÁVKU                                                                                      %DRV
Přírodní chlorofyl (hodnoceno v chlorofylinu)                        100 mg                         •
Chlorella (hodnocena v CGF=Faktor růstu chlorelly)              70 mg                         •
Brokolice (koncentrovaný prášek 10:1)                                     30 mg                      100
Železo                                                                                               7 mg                          •
Zázvor (hodnocen v gingerolu)                                                     5 mg                         •
Zinek                                                                                               1,5 mg                      100
%DRV (doporučená denní dávka)

 

Dávkování: Užívejte 1 lahvičku denně.

Balení: 20 x 10ml

Expirace: 03/2025

Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30 °C v uzavřeném obalu.

 

 

  • Informace o značce Marnys
    Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.
     

Lidé s tímto produktem také nakoupili