Marnys Protect Junior 20x10 ml

Vaše nákupní cena
529 Kč (472 Kč bez DPH)
Skladem

Přírodní směs pro posílení imunity vašich nejmenších. Mateří kašička, Propolis a 12 vitamínů pro obranyschopnost dětí a dospívajících. Příchuť lesních plodů.

MARNYS® Protect Junior doplňuje stravu, zvláště u dětí a dospívajících v období jejich růstu, díky exkluzivní kombinaci 12 vitamínů, mateřské kašičky a propolisu. MARNYS® Protect Junior představuje ideální formuli díky svému obsahu: 12 vitaminů, včelího královského mléka a propolisu, které… Více

Kód: MNV236
EAN: 8470002008236
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® Protect Junior doplňuje stravu, zvláště u dětí a dospívajících v období jejich růstu, díky exkluzivní kombinaci 12 vitamínů, mateřské kašičky a propolisu.

MARNYS® Protect Junior představuje ideální formuli díky svému obsahu: 12 vitaminů, včelího královského mléka a propolisu, které poskytují následující vlastnosti:

Vitamíny B6, niacin (B3), kyselina pantotenová (B5), kyselina listová (B9), biotin (B7), thiamin (B1) a vitamín B12 v MARNYS® Protect Junior přispívají k normální funkci energetického metabolismu, nervového systému a imunitního systému, stejně jako k normální produkci červených krvinek (EFSA).
Vitamíny C, D a E přispívají k normální tvorbě kolagenu v kostech a kloubech, k normálnímu vývoji kostí a k ochraně buněk před oxidačním poškozením, respektive (EFSA).
V MARNYS® Protect Junior je Propolis čištěn pomocí vlastní technologie, eliminujíc se neaktivní látky jako je vosk a je zaručen minimální obsah flavonoidů 10 % vyjádřených jako galangin.
Královské včelí mléko v MARNYS® Protect Junior poskytuje významný obsah nenasycených mastných kyselin, které se podílejí na procesech výroby energie.
MARNYS® Protect Junior je doporučen od 4 let věku. Díky své vynikající formulaci tento produkt poskytuje energii a kompletní péči dětem a dospívajícím během jejich období růstu, fyzických aktivit a fyziologických změn.

Jednorázové pitné ampule jsou snadno pitelné, bezpečné a snadno přenosné. Navíc má příjemnou chuť lesních plodů. Jeho tekutá forma je ideální k samotnému pití nebo míchání s chladnými džusy, jogurty, smoothies…, což umožňuje snadný, pohodlný a rychlý příjem.

 

RŮST
 

ENERGIE

Růst a vývoj dítěte
Koncept růst a vývoj zahrnuje dynamickou, evoluční a perspektivní vizi člověka a je diferenciálním znakem v péči o děti.

Růst byl definován jako proces spočívající ve zvyšování hmotnosti živého organismu díky zvýšení počtu buněk nebo buněčné hmoty.
Vývoj je proces, při kterém živé bytosti dosahují větší funkční kapacity svých systémů prostřednictvím jevů zrání, diferenciace a integrace funkcí. Zrání zahrnuje: nervovou a motorickou, kostní a zubní, a imunitní a hormonální oblasti.

Vitaminy C, D a E přispívají k normální tvorbě kolagenu v kostech a kloubech, k normálnímu vývoji kostí ak ochraně buněk před oxidačním poškozením (EFSA).

V produktu MARNYS® Protect Junior Propolis se čistí patentovanou technologií, která vylučuje neaktivní látky, jako je vosk, a zaručuje minimální obsah flavonoidů 10% vyjádřený jako galangin.

MARNYS® Protect Junior se doporučuje od 4 let věku. Díky své vynikající formulaci poskytuje tento produkt energii a kompletní péči dětem a dospívajícím v období růstu, fyzických aktivit a fyziologických změn.

Jednodávkové pitné lahvičky se snadno pijí, jsou bezpečné a snadno se přepravují. Kromě toho má příjemnou chuť lesních plodů. Jeho tekutý formát je ideální pro pití samostatně nebo v kombinaci  se studenými džusy, jogurty, koktejly ..., které umožňují snadný, pohodlný a rychlý příjem.

Složení: Deionizovaná voda, fruktóza, včelí královská želé, vitamin C, propolis, niacin (vitamin B3), vitamin E, kyselina pantotenová (vitamin B5), vitamin B6, riboflavin (vitamin B2), thiamin (vitamin B1), vitamin A, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12 a příchuť lesních plodů.

AKTIVNÍ SLOŽKY  NA DÁVKU           %DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKY
Mateří kašička             300 mg                                    •
Vitamin C                        60 mg                                  75
Čištěný propolis            50 mg                                    •
Niacin                              18 mg                                  113
Vitamin E                        10 mg                                   83
Kyselina pantothenová   6 mg                                 100
Vitamin B6                        2 mg                                 143
Riboflavin                       1,6 mg                                 114
Thiamin                          1,4 mg                                 127
Vitamin A                       800 μg                                 100
Kyselina listová             200 μg                                 100
Biotin                              150 μg                                  300
Vitamin D                           5 μg                                  100
Vitamin B12                      1 μg                                    40
*Ekvivalent 125 mg surového propolisu.

Upozornění : 
Osoby se zvláštní citlivostí na včelí produkty se poraďte se svým lékařem.

 

Dávkování: 1 ampulka denně před snídaní. Před použitím dobře protřepejte.

Děti od 4 do 12 let: 1/2 ampulky denně (5ml)
Děti starší 12 let a dospělí: 1 ampulka denně (10ml)


Balení: 
20 x 10ml lahvička

Expirace:  01/2027

Upozornění :
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 4 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.

  • Informace o značce Marnys

Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.

Lidé s tímto produktem také nakoupili