MARNYS Aloe Royal 20x10 ml

Původní cena 659 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
270 Kč
389 Kč (347 Kč bez DPH)
Skladem

Aloe vera a mateřská kašička, kombinace energie a pohody. Formule kombinující Aloe Vera, mateří kašičku, 12 vitamínů a fruktooligosacharidy

MARNYS Aloe Vera Royal Jelly obsahuje komplex vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu. Aloe Vera přírodní zázrak  V průběhu času se aloe a její užívání rozšířilo do různých geografických oblastí, např. do Číny, Indie, Mexika či do… Více

Kód: MNV462
EAN: 8410885076748
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS Aloe Vera Royal Jelly obsahuje komplex vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu.

Aloe Vera přírodní zázrak 

V průběhu času se aloe a její užívání rozšířilo do různých geografických oblastí, např. do Číny, Indie, Mexika či do Severní Ameriky. Aloe, u nich přezdívanou třeba jako ,,rostlinu na popáleniny“, ,,lilii z pouště“ či ,,sloní žluč“, používali k léčbě ran, trávicích problémů, ale i padajících vlasů nebo hemoroidů.

Aloe Vera v MARNYS® Aloe Royal je šťáva extrahovaná z listu (poměr 200: 1), to znamená, že k získání 1 kg koncentrované šťávy je zapotřebí 200 kg rostliny Aloe Vera. Rostlina Aloe Vera má sedmdesát pět účinných látek: 20 minerálů (jako je vápník, chrom, hořčík, draslík, selen), 20 aminokyselin, 12 vitamínů (A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, E ) a voda, kromě saponinů a salicylových kyselin.

MARNYS® Aloe Royal má certifikací IASC (International Aloe Science Council), která zaručuje parametry stanovené pro získání šťávy Aloe vera: listy se loupají jeden po druhém a kůra se odstraní, dužina rostliny se lisuje a zpracovává se za studena udržet své vlastnosti neporušené.

Má také certifikaci kvality Magnum, která zaručuje maximální obsah polysacharidů (přírodní cukry Aloe Vera).

 • Vitamin C

přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky, kůže a krevních cév (EFSA).

 • Vitamin B6 a kyselina pantothenová

přispívají k normálnímu metabolismu poskytujícímu energii. Vitamin B6 přispívá k normální funkci nervového systému, zatímco kyselina pantothenová přispívá k normálnímu duševnímu vývoji a produkci některých neurotransmiterů. Vitamin B6 přispívá k normální produkci cysteinu (EFSA).

 • Vitamin B9 (kyselina listová)

zvyšuje hladinu folátu u těhotných žen, protože nízká hladina je rizikovým faktorem vedoucím k defektům v nervové trubici plodu (EFSA).
Riboflavin a vitamin A přispívají k normálnímu metabolismu železa ak normálnímu udržení zraku (EFSA).
Biotin a niacin přispívají k normálnímu udržování kůže a sliznic. Biotin navíc přispívá k normální údržbě vlasů. (EFSA).

 • Vitamin B12

přispívá k normální tvorbě červených krvinek, ke snížení únavy a únavy ak normální funkci imunitního systému (EFSA).
Thiamin přispívá k normální srdeční funkci (EFSA).

 • Vitamin D

přispívá k normální absorpci / využití vápníku a fosforu ak normálnímu udržení kostí a funkce svalů (EFSA).
Fructooligosacharidy (FOS) v MARNYS® Aloe Royal obsahují 90% inulinu (úroveň polymerace 8-60) a pocházejí z čekanky (čekanky). Inulin z čekanky přispívá k normální funkci střeva (EFSA).

 • Vitamin E 

přispívá k buněčné ochraně před oxidačním poškozením (EFSA).

 • Složení:

Deionizovaná voda, fruktóza, královská želé, koncentrovaná šťáva z listu aloe vera (200:1) (Aloe barbadensis), fruktooligosacharidy, vitamin C, niacin, vitamin E, vitamin B6, riboflavin, thiamin, vitamin A, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12, regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervanty (sorban draselný a benzoan sodný) a barvivo (přírodní karamelová barva).

AKTIVNÍ SLOŽKY NA DÁVKU              %NRV
Mateří kašička      500 mg                         •
Aloe Vera               460 mg                         •
Fruktooligosacharidy 300 mg                  •
Vitamin C                 30 mg                       38
Vitamin B3                 9 mg                       56
Vitamin E                   5 mg                       42
Kyselina pantothenová    3 mg               50
Vitamin B6                1 mg                        71
Vitamin B2             0,8 mg                        57
Vitamin B1             0,7 mg                        64
Vitamin A               400 μg                        50
Kyselina listová     100 μg                        50
Biotin                        50 μg                       100
Vitamin D                2,5 μg                        50
Vitamin B12            0,5 μg                        20
%NRV (doporučená denní dávka)

 • Dávkování:

Užívejte 1-2 lahvičky denně před snídaní. Před použití dobře protřepejte.

 • Balení:

10 lahviček á 20 ml každá

Expirace:
11/2024

 

Aloe vera: symbol pohody

Slovo Aloe Vera pochází z arabského slova „Alloeh“, což znamená „jasná hořká látka“, zatímco „Vera“ v latině znamená „pravý“; Před 2000 lety považovali řečtí vědci Aloe Vera za univerzální všelék a Egypťané ji považovali za symbol blahobytu, a proto byla darována při narození dítěte nebo při otevření podniku.

Aloe barbadensis (Aloe Vera) patří do čeledi Liliaceae a je to keřovitá rostlina s příliš krátkým stonkem, stálezelená, xerofilní, šťavnatá, hráškově zelené barvy. Rostlina má trojhranné a dužnaté listy s pilovitými okraji, převislé a trubkovité žluté květy a plody obsahující četná semena. Každý list Aloe Vera se skládá ze tří vrstev: 1) průhledný vnitřní gel obsahující 99 % vody a zbytek glukomanany, aminokyseliny, lipidy, steroly a vitamíny; 2) střední vrstva latexu, což je hořce žlutá míza, obsahuje antrachinony a glykosidy, a 3) silná vnější vrstva 15-20 buněk zvaná kůra, která má ochrannou funkci, produkuje cukry a bílkoviny.

Aloe Vera pochází ze středomořské oblasti jižní Evropy a severní Afriky a z Kanárských ostrovů. Roste především v suchých oblastech Afriky, Asie, Evropy a Ameriky.

 

Upozornění :
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.

 • Informace o značce Marnys
  Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.

Lidé s tímto produktem také nakoupili