PROTECT JUNIOR

Vaše nákupní cena
390 Kč (339 Kč bez DPH)
Skladem

PŘÍRODNÍ MIX PRO OBRANU DĚTÍ Mateří kašička, propolis a 12 vitamínů pro obranu dětí a dospívajících. Chuť lesních plodů.

Protect Junior doplňuje stravu, zejména u dětí a dospívajících, během jejich růstového období díky exkluzivní kombinaci 12 vitamínů, Mateří kašičky a Propolisu. MARNYS® Protect Junior představuje ideální obsah díky svému obsahu: 12 vitamínů, mateří kašičky a propolisu, které poskytují následující… Více

Kód: MNV236
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Protect Junior doplňuje stravu, zejména u dětí a dospívajících, během jejich růstového období díky exkluzivní kombinaci 12 vitamínů, Mateří kašičky a Propolisu.

MARNYS® Protect Junior představuje ideální obsah díky svému obsahu: 12 vitamínů, mateří kašičky a propolisu, které poskytují následující vlastnosti:

Vitaminy B6, niacin (B3), kyselina pantothenová (B5), kyselina listová (B9), biotin (B7), thiamin (B1) a vitamín B12 v MARNYS® Protect Junior přispívají k normální funkci energeticky prospěšného metabolismu, nervózní systém a imunitní systém, jakož i normální produkci červených krvinek (EFSA).


Vitaminy C, D a E přispívají k normální tvorbě kolagenu v kostech a kloubech, k normálnímu vývoji kostí ak ochraně buněk před oxidačním poškozením (EFSA).
V produktu MARNYS® Protect Junior Propolis se čistí patentovanou technologií, která vylučuje neaktivní látky, jako je vosk, a zaručuje minimální obsah flavonoidů 10% vyjádřený jako galangin.

MARNYS® Protect Junior se doporučuje od 4 let věku. Díky své vynikající formulaci poskytuje tento produkt energii a kompletní péči dětem a dospívajícím v období růstu, fyzických aktivit a fyziologických změn.

Jednodávkové pitné lahvičky se snadno pijí, jsou bezpečné a snadno se přepravují. Kromě toho má příjemnou chuť lesních plodů. Jeho tekutý formát je ideální pro pití samostatně nebo v kombinaci  se studenými džusy, jogurty, koktejly ..., které umožňují snadný, pohodlný a rychlý příjem.

  • Složení :

Deionizovaná voda, fruktóza, mateří kašička, vitamín C, propolis, niacin (vitamin B3), vitamin E, kyselina pantothenová (vitamin B5), vitamin B6, riboflavin (vitamin B2), thiamin (vitamin B1), vitamin A, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12 a příchuť lesních plodů.

Upozornění : 
Lidé se zvláštní citlivostí na včelí produkty se poraďte se svým lékařem.

  • Dávkování :

1 lahvička den před snídaní. Před použití dobře protřepejte.

Děti od 4 do 12 let: 1/2 lahvička / den (5 ml)
Děti od 12 let a dospělí: 1 lahvička / den (10 ml)

  • Balení : 

20 x 10ml lahvička
 

Upozornění :
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 4 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.

  • Informace o značce Marnys


Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.