Marnys Omega 3+6 Junior 125 ml

Původní cena 415 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
70 Kč
345 Kč (300 Kč bez DPH)
Skladem

Vysoký obsah Omega-3 a 6 mastných kyselin rostlinného původu. Vhodný pro děti od 4 let a dospělé. S příjemnou chutí tutti-frutti.

MARNYS® Omega 3+6 Junior je doplněk stravy na bázi cenných rostlinných omega olejů z brutnáku lékařského (Omega 6, minimální obsah kyseliny gama-linolové -GLA-: 20%) a lněného semínka (Omega 3, minimální obsah kyseliny α-linolenové: 55 %). Pro děti od 4 let a dospělé. S příjemnou chutí tutti-frutti… Více

Kód: MNV236
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® Omega 3+6 Junior je doplněk stravy na bázi cenných rostlinných omega olejů z brutnáku lékařského (Omega 6, minimální obsah kyseliny gama-linolové -GLA-: 20%) a lněného semínka (Omega 3, minimální obsah kyseliny α-linolenové: 55 %). 
Pro děti od 4 let a dospělé. S příjemnou chutí tutti-frutti. Vhodné pro vegany.

PROBLEMATIKA:
Imunita
Srdce, oběhový systém
Zažívání a trávení

Přínos přípravku MARNYS® Omega 3+6 Junior pro kardiovaskulární, gastrointestinální a imunitní systém se projevuje vlastnostmi jeho složek:

Lněné semínko Omegas přispívá k normální kardiovaskulární a gastrointestinální funkci (EFSA ON HOLD 2621, 2721, 2076, 3926). 
Lněná semínka (Linum usitatissimum) obsahují 32 až 45% své hmotnosti v mastných kyselinách, z nichž přibližně 55% tvoří kyseliny α-linolenové (Omega 3-ALA) a 18% kyselina linolová (Omega 6-LA), obě ze série Omega. Lněné semínko je jedním z přírodních zdrojů s nejvyšším obsahem omega-3-ALA.
Omega brutnák lékařský přispívá k normálnímu udržování imunitního systému (EFSA ON HOLD 2617). 
Brutnák lékařský (Borago officinalis) je stálezelený keř středomořského původu a jeho semena představují jeden z rostlinných zdrojů s nejvyšším obsahem omega-6-GLA (kyselina gama-linolová) a tradičně se používá v herbologii starověkých národů ze severní Afriky v různých situacích oslabení nebo vyčerpání a pro kůži.

Proč jsou Omega důležité pro vývoj plodu a dítěte?
Podle odborníka na výživu Dr. Arianny Carughi (2010) ze Stanfordské univerzity: "Polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou delší verze esenciální mastné kyseliny kyseliny alfa-linolenové (ALA). Existuje celkem osm omega-3 mastných kyselin, které se podílejí na lidské výživě. Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) jsou hlavní omega-3 mastné kyseliny ve stravě a v tkáních. Syntéza omega-3 v lidském těle je pomalá. U plodu a novorozence je syntéza nedostatečná, a proto jsou prakticky zcela závislé na nabídce matky. Mateřský stav omega-3 je také kritický během těhotenství a laktace, protože tyto živiny jsou klíčové pro mozek a nervový systém. Omega-3 mastné kyseliny (zejména DHA) jsou zvláště koncentrovány v membránách sítnicových a neuronálních buněk. Je zásadní pro neurotransmisi a neurogenezi.

Lidský mozek má růstový spurt během posledního trimestru těhotenství a prvních postnatálních měsíců. V této době se mozková DHA dramaticky zvyšuje, více než ztrojnásobuje. Studie ukázaly, že plod hromadí asi 65 mg DHA denně během posledního trimestru. Během laktace by typická matka dodávala svému dítěti asi 80 mg DHA na litr vyrobeného mléka. Takové ztráty plodu nebo dítěte přesahují příjem většiny těhotných a kojících žen a zdůrazňují možný nedostatek jak pro matku, tak pro dítě [...] Proto zlepšení stavu omega-3 matky během těhotenství a laktace nakonec prospívá dítěti. "

  • Složení:

Brutnákový olej (Brutnák lékařský), lněný olej (Len setý), 50% směs tokoferolů, příchuť, sukralóza.

v 5 ml:
Omega 6 1650 mg
· C 18:2n6 Linoleic acid 1050 mg
· C 18:3n6 GLA 600 mg
Omega 3 440 mg
· C 18:3 Alpha-linolenic acid 440 mg

  • Dávkování:

1x denně podle věku:
Děti 4-8 let: 5 ml
Děti 9-11 let: 7,5 ml
Děti 12 let a dospělí: 10 ml

Nevystavujte teplu.

  • Balení:

125 ml

  • Další produkty v kategorii :

pro děti

PRODUKT OBSAHUJÍCÍ:
Brutnákový olej, Lněný olej

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 4 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.

  • Informace o značce Marnys

Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.

Lidé s tímto produktem také nakoupili