MARNYS Ferrobine MAX 20x10 ml

Původní cena 499 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
10 Kč
489 Kč (437 Kč bez DPH)
Skladem

Maximální dávka železa. Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí. Pro vegany a vegetariány.

Maximální dávka železa.Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí. MARNYS® Ferrobine MAX je zdrojem železa ve formě bisglycinátu, vysoce biologicky dostupné a stabilní formy, která přispívá k normální produkci… Více

Kód: MNV426
EAN: 8470002008458
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Maximální dávka železa.
Železo ve formě bisglycinátu železnatého, vysoce biologicky dostupné a dobře snášené. Nápojové lahvičky s třešňovou příchutí.

MARNYS® Ferrobine MAX je zdrojem železa ve formě bisglycinátu, vysoce biologicky dostupné a stabilní formy, která přispívá k normální produkci červených krvinek a hemoglobinu a ke snížení únavy a únavy.

Jedná se o exkluzivní přípravek, který kombinuje bisglycinát železa, zinek a vitamin B v inovativní jednodávkové, pitné lahvičce.

Bisglycinát železa (chelátované železo nebo chelát železa) je lépe tolerován na gastrointestinální úrovni než jiné roztoky železa, což usnadňuje dodržování dávkovacího režimu.

MARNYS® Ferrobine MAX je vynikající doplněk železa doporučený pro jednotlivce všech věkových skupin nebo se speciálními požadavky na železo, vyvíjející se děti a dospívající, sportovce, vegany nebo vegetariány. 

Neobsahuje lepek, laktózu, alkohol ani barviva. S příjemnou třešňovou chutí je také perfektní volbou pro doplnění železa.

Co je Ferrous Bisglycinát nebo Železný Bisglycinát?
Ferrous Bisglycinát (železný bisglycinát, chelátované železo nebo železný chelát) je vynikající alternativou pro obnovu normálních hladin železa v těle, jelikož poskytuje zdroj vysoce dostupného a stabilního železa a umožňuje současné podávání dalších minerálů, snižujíc konkurující působení na místo absorpce a chelataci jinými složkami stravy. Kromě toho je bezpečnou a účinnou alternativou, jelikož výrazně snižuje nežádoucí účinky v žaludku způsobené jeho anorganickými solmi, což podporuje dodržování terapie.

Proč je železo ve formě Bisglycinátu více biologicky dostupné?
Železný bisglycinát je forma železa, která je představena jako výhodnější alternativa ve srovnání s jinými formami železa tradičně používanými, jako je železný sulfát, protože železný bisglycinát nabízí větší biologickou dostupnost a lepší toleranci.

Jedná se o chemickou kombinaci železa se dvěma molekulami aminokyseliny glycinu, vytvářející ochranné pole kolem železa proti vnějším činitelům, jako je oxidace, inhibitory absorpce nebo interakce s gastrointestinálním epitelem.

  • Cílem MARNYS® Ferrobine Max a jeho složek je posílit tělo díky:

Železo ve formě železitého bisglycinátu je rozpustné ve vodě, stabilní v gastrointestinálním prostředí, absorbuje se v různých bodech tenkého střeva (dokonce i v přítomnosti fytátů) a jeho biologická dostupnost se navíc zvyšuje ve vazbě na aminokyselinu glycin, navíc lepší snášenlivost na gastrointestinální úrovni (EFSA 2006).

Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k transportu kyslíku v těle ak normální kognitivní funkci při vývoji dětí a ke snížení únavy a únavy (EFSA).

Zinek přispívá k normálnímu udržování zraku, vlasů, nehtů a kůže, k plodnosti a reprodukci a také k normální funkci imunitního systému (EFSA).

Vitaminy B-komplexu (EFSA) přispívají k pohodě, protože:

Vitamin B1 (thiamin) přispívá k normální funkci nervového systému a srdce.

Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k normálnímu metabolismu železa a energie, k udržování červených krvinek a ke snížení únavy a únavy.

Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému ak regulaci hormonální aktivity.

Vitamin B9 (kyselina listová), dostatečné hladiny jsou potřebné pro vývoj nervové trubice plodu.

Vitamin B12 (kyanokobalamin) přispívá k normální tvorbě červených krvinek a metabolismu, který produkuje energii, a ke snížení únavy a únavy.

Formát jednorázové pitné lahvičky MARNYS® Ferrobine MAX je inovativní technologie, která usnadňuje vstřebávání tělem a je pohodlná a snadno se vypije. 

Složení :
Voda, koncentrát třešňové šťávy, sladidlo (glycerin), glukonát zinečnatý, bisglycinát železnatý, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B9, vitamin B12, příchutě, konzervační látky (sorbát draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma) a sladidla (sukralóza a steviol glykosidy).

Voda, koncentrát třešňové šťávy, rostlinný glycerin, glukonan zinečnatý, železný bisglycinát, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B9, vitamin B12, aroma, konzervant (sorban draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma) a sladidla (sukralóza a glykosidy steviolu).

AKTIVNÍ LÁTKY NA DÁVKU          %DVH
Železo   14 mg                                   100
Zinek     10 mg                                    100
Vitamin B2    1,4 mg                          100
Vitamin B6    1,4 mg                          100
Vitamin B1    1,1 mg                          100
Vitamin B9    200 μg                          100
Vitamin B12   2,5 μg                          100

%DVH (doporučená výživová hodnota)


Dávkování :
 1 lahvička den před snídaní. Před použití dobře protřepejte.

Balení : 
20 x 10ml lahvička

Expirace:
07/2025

Upozornění :
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 4 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.
  • Informace o značce Marnys

Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.

Lidé s tímto produktem také nakoupili