Marnys Aloe Royal 200 ml

Původní cena 413 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
64 Kč
349 Kč (312 Kč bez DPH)
Skladem

Marnys Aloe Vera Royal Jelly obsahuje komplex vitamínů B6, B9 a B12, C, E, A a D a fruktooligosacharidů pro doplnění energetických potřeb organismu.

Marnys Aloe Vera Royal Jelly obsahuje komplex vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu. Aloe Vera přírodní zázrak  V průběhu času se aloe a její užívání rozšířilo do různých geografických oblastí, např. do Číny, Indie, Mexika či do… Více

Kód: MNV462
EAN: 8410885076748
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Marnys Aloe Vera Royal Jelly obsahuje komplex vitamínů B, C, E, A a D a fruktooligosacharidů, které doplňují vaši stravu a energetické potřeby organismu.

Aloe Vera přírodní zázrak 

V průběhu času se aloe a její užívání rozšířilo do různých geografických oblastí, např. do Číny, Indie, Mexika či do Severní Ameriky. Aloe, u nich přezdívanou třeba jako ,,rostlinu na popáleniny“, ,,lilii z pouště“ či ,,sloní žluč“, používali k léčbě ran, trávicích problémů, ale i padajících vlasů nebo hemoroidů.

Aloe Vera v MARNYS® Aloe Royal je šťáva extrahovaná z listu (poměr 200: 1), to znamená, že k získání 1 kg koncentrované šťávy je zapotřebí 200 kg rostliny Aloe Vera. Rostlina Aloe Vera má sedmdesát pět účinných látek: 20 minerálů (jako je vápník, chrom, hořčík, draslík, selen), 20 aminokyselin, 12 vitamínů (A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, E ) a voda, kromě saponinů a salicylových kyselin.

MARNYS® Aloe Royal má certifikací IASC (International Aloe Science Council), která zaručuje parametry stanovené pro získání šťávy Aloe vera: listy se loupají jeden po druhém a kůra se odstraní, dužina rostliny se lisuje a zpracovává se za studena udržet své vlastnosti neporušené.

Má také certifikaci kvality Magnum, která zaručuje maximální obsah polysacharidů (přírodní cukry Aloe Vera).

 • Vitamin C

přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky, kůže a krevních cév (EFSA).

 • Vitamin B6 a kyselina pantothenová

přispívají k normálnímu metabolismu poskytujícímu energii. Vitamin B6 přispívá k normální funkci nervového systému, zatímco kyselina pantothenová přispívá k normálnímu duševnímu vývoji a produkci některých neurotransmiterů. Vitamin B6 přispívá k normální produkci cysteinu (EFSA).

 • Vitamin B9 (kyselina listová)

zvyšuje hladinu folátu u těhotných žen, protože nízká hladina je rizikovým faktorem vedoucím k defektům v nervové trubici plodu (EFSA).
Riboflavin a vitamin A přispívají k normálnímu metabolismu železa ak normálnímu udržení zraku (EFSA).
Biotin a niacin přispívají k normálnímu udržování kůže a sliznic. Biotin navíc přispívá k normální údržbě vlasů. (EFSA).

 • Vitamin B12

přispívá k normální tvorbě červených krvinek, ke snížení únavy a únavy ak normální funkci imunitního systému (EFSA).
Thiamin přispívá k normální srdeční funkci (EFSA).

 • Vitamin D

přispívá k normální absorpci / využití vápníku a fosforu ak normálnímu udržení kostí a funkce svalů (EFSA).
Fructooligosacharidy (FOS) v MARNYS® Aloe Royal obsahují 90% inulinu (úroveň polymerace 8-60) a pocházejí z čekanky (čekanky). Inulin z čekanky přispívá k normální funkci střeva (EFSA).

 • Vitamin E 

přispívá k buněčné ochraně před oxidačním poškozením (EFSA).

 • Složení:

Deionizovaná voda, fruktóza, mateří kašička, koncentrovaná šťáva z listů aloe vera (200: 1) (Aloe barbadensis), fruktooligosacharidy, vitamin C, niacin, vitamin E, vitamin B6, riboflavin, thiamin, vitamin A, kyselina listová, biotin, vitamin D , vitamin B12, regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervační látky (sorbát draselný a benzoát sodný) a barvivo (přírodní karamelová barva).

 • Dávkování:

Užívejte 1-2 lahvičky denně před snídaní. Před použití dobře protřepejte.

 • Balení:

10 lahviček a 20 ml 

Expirace:
11/2024

 

Aloe vera: symbol pohody

Slovo Aloe Vera pochází z arabského slova „Alloeh“, což znamená „jasná hořká látka“, zatímco „Vera“ v latině znamená „pravý“; Před 2000 lety považovali řečtí vědci Aloe Vera za univerzální všelék a Egypťané ji považovali za symbol blahobytu, a proto byla darována při narození dítěte nebo při otevření podniku.

Aloe barbadensis (Aloe Vera) patří do čeledi Liliaceae a je to keřovitá rostlina s příliš krátkým stonkem, stálezelená, xerofilní, šťavnatá, hráškově zelené barvy. Rostlina má trojhranné a dužnaté listy s pilovitými okraji, převislé a trubkovité žluté květy a plody obsahující četná semena. Každý list Aloe Vera se skládá ze tří vrstev: 1) průhledný vnitřní gel obsahující 99 % vody a zbytek glukomanany, aminokyseliny, lipidy, steroly a vitamíny; 2) střední vrstva latexu, což je hořce žlutá míza, obsahuje antrachinony a glykosidy, a 3) silná vnější vrstva 15-20 buněk zvaná kůra, která má ochrannou funkci, produkuje cukry a bílkoviny.

Aloe Vera pochází ze středomořské oblasti jižní Evropy a severní Afriky a z Kanárských ostrovů. Roste především v suchých oblastech Afriky, Asie, Evropy a Ameriky.

 

Upozornění :
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.

 • Informace o značce Marnys
  Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.

Lidé s tímto produktem také nakoupili