Marnys Trazamin Clordetox 20 x 10 ml

Původní cena 330 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
84 Kč
246 Kč (246 Kč bez DPH)
Skladem

Mikrořasy. Bonus pro vaše tělo Znáte sílu mikrořas? S chlorofylem, chlorellou, brokolicí, železem, zázvorem a zinkem. MARNYS® Trazamin Clordetox je přípravek, který kombinuje mořské řasy Chlorella, Chlorofyl (z vojtěšky a kopřivy), brokolici, zázvor, železo a zinek, které poskytují extra okysličení a antioxidační účinek.

Zelená mořská řasa Chorella vulgaris přispívá k detoxikaci organismu a k udržení střevní funkce (EFSA ON HOLD 3314).Chlorella v MARNYS® Trazamin Clordetox prochází při zpracování mechanickou procedurou, která zaručuje rozbití buněčné stěny a získání účinných látek řasy. Chlorella navíc zaručuje… Více

Kód: MNV707
EAN: 8410885082022
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Zelená mořská řasa Chorella vulgaris přispívá k detoxikaci organismu a k udržení střevní funkce (EFSA ON HOLD 3314).
Chlorella v MARNYS® Trazamin Clordetox prochází při zpracování mechanickou procedurou, která zaručuje rozbití buněčné stěny a získání účinných látek řasy. Chlorella navíc zaručuje minimální obsah bílkovin 50 % a chlorofylu 2 %.

Chlorofyl v MARNYS® Trazamin Clordetox zaručuje minimální obsah chlorofylu 2-2,4 % a přispívá k normální tvorbě hemoglobinu (EFSA ON HOLD 1967).
Minerály Železo a Zinek přispívají k normálnímu energetickému metabolismu ak normálnímu metabolismu sacharidů, mastných kyselin a makroživin (EFSA).
Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a k přenosu kyslíku, zinek přispívá k acidobazickému metabolismu a ochraně buněk před oxidačním poškozením (EFSA).
Zázvor (Zingiber officinale) je dobře známý díky své nutriční hodnotě, kterou lze přičíst řadě bioaktivních fenolických sloučenin včetně gingerolů, zingiberenu a shogaolů. Zázvor přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému (EFSA ON HOLD 2171).
MARNYS® Trazamin Clordetox Ginger garantuje minimální obsah gingerolu a shogaolu 5 %.
Brokolice (Brassica oleracea) je považována za klenot zemědělské botaniky, je mimořádným zdrojem glykosidů (glukosinolátů a isothiokyanátů), vitamínů (A, C, E K), polyfenolů a minerálních látek (zejména selenu).
Brokolice v MARNYS® Trazamin Clordetox má poměr 10:1, to znamená, že 30 mg extraktu odpovídá 300 mg brokolice.

MARNYS® Trazamin Clordetox je ideální pro lidi s neuspořádanou stravou, vystavené toxickým látkám nebo obecně pro lidi s acidobazickou nerovnováhou.

Dávkování:
1 ampule denně 

Balení:
20 x 10ml

Expirace:
03/2025

Složení:
Deionizovaná voda, rostlinný glycerin, prášek z přírodního extraktu chlorofylu (Medicago sativa, Urtica dioica), prášek z extraktu z chlorelly (Chlorella vulgaris), prášek z extraktu z brokolice (Brassica oleracea), glukonát železa, extrakt z oddenku zázvoru (Zingiber officinale), prášek z extraktu zinku, glukonát zinku, maltodextrinát a příchutí. • Zinek pomáhá chránit buňky během oxidačního procesu.

Denní dávka obsahuje/ %NRV (referenční hodnota živin)
Přírodní chlorofyl 100 mg / •
Chlorella 70 mg / •
Brokolice 30 mg / •
Železo 7 mg / 50 % RHP*
Zázvor 5 mg / •
Zinek 1,5 mg / 15 % RHP*
* referenční hodnota příjmu
• referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění:
Doplněk stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30 °C v uzavřeném obalu.

 

  • Informace o značce Marnys
    Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.