Natural Medicaments Super Česnek 100 kapslí

Původní cena 129 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
24 Kč
105 Kč (91 Kč bez DPH)
Externí sklad

Česnek je po staletí užíván jako přírodní antibiotikum. Normalizuje krevní tlak, hladinu cholesterolu a cévní systém. Česnek má silné antimikrobiální účinky. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Česnek příznivě působí na celý organismus.

1 kapsle produktu Super česnek je ekvivalentem 1000 mg čerstvého česneku. Česnek je po staletí užíván jako přírodní antibiotikum. Normalizuje krevní tlak, hladinu cholesterolu a cévní systém. Česnek má silné antimikrobiální účinky. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Česnek příznivě… Více

Kód: z1868
Výrobce: Natural Medicaments
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

1 kapsle produktu Super česnek je ekvivalentem 1000 mg čerstvého česneku.

Česnek je po staletí užíván jako přírodní antibiotikum. Normalizuje krevní tlak, hladinu cholesterolu a cévní systém. Česnek má silné antimikrobiální účinky. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Česnek příznivě působí na celý organismus.

Mnoha lidem česnek nevyhovuje v syrovém stavu, kvůli svému specifickému aroma. Želatinové kapsle Super česnek umožňují pohodlné a diskrétní užívání tohoto přírodního elixíru bez nepříjemných průvodních jevů, jakými je zejména nepříjemné česnekové aroma. Česnekový extraktve formě olejových kapslí umožňuje lepší využitelnost aktivních složek oproti tabletám.

Česnek je vytrvalá rostlina obsahující vázané silice, sloučeninu aliin, vitamíny, minerály a látky inzulínových vlastností. Mezi další účinné látky, které česnek obsahuje, je nutno uvést glutamylpeptidy, steroidní a triterpenové saponiny, lektiny, flavonoidy, polysacharidy, selen a další. Rostlina v sobě hromadí také velké množství jódu. Největší množství účinných látek je koncentrováno v cibulce skládající se z pacibulek krytých obalem z bílých šupin.

V přípravku Super česnek je nově používán zcela nový druh česnekového oleje (2 mg v poměru 100:1) s plně potlačenou česnekovou chutí (zápachem).

 • Složení v 1 kapsli:
  2 mg  Česnek kuchyňský (Allium sativum, česnekový olej)
   
  Normální činnost srdce - hladina cholesterolu
  Přirozená obranyschopnost
  Normální činnost cévní soustavy
  Antioxidant
  Normální činnost jater
  Duševní pohoda - stres
  Těžké nohy
  Normální funkce dýchacího systému
  Normální hladina cukru v krvi - metabolismus sacharidů

 • Přídatné látky:
  želatina, glycerol, slunečnicový olej, voda

 • Dávkování:
  Užívejte 1-3 kapsle denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

 • Balení:
  100 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje GMO složky, konzervační látky, lepek, barviva ani látky upravující chuť. Testováno na BSE. Výroba splňuje požadavky certifikátu GMP - nejvyššího standartu farmaceutické kvality. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu do 25 °C.

 • Informace o značce:
  polečnost NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roce 2001, zabývá se prodejem výběrových přírodních produktů a vývojem vlastních produktových řad, přičemž důraz je vždy kladen na kvalitu zpracování a pečlivý výběr přírodních složek. Hlavní filozofií společnosti je přístup k oblasti zdraví z pohledu přírodní, celostní a alternativní medicíny. NATURAL MEDICAMENTS – Vše pro vaše zdraví.

 

Typ produktu Doplněk stravy

Lidé s tímto produktem také nakoupili