Marnys Protect Junior 200 ml

Původní cena 339 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
85 Kč
254 Kč (254 Kč bez DPH)
Skladem

PŘÍRODNÍ MIX PRO OBRANU DĚTÍ Mateří kašička, propolis a 12 vitamínů pro obranu dětí a dospívajících. Chuť lesních plodů.

Protect Junior doplňuje stravu, zejména u dětí a dospívajících, během jejich růstového období díky exkluzivní kombinaci 12 vitamínů, Mateří kašičky a Propolisu. MARNYS® Protect Junior představuje ideální obsah díky svému obsahu: 12 vitamínů, mateří kašičky a propolisu, které poskytují následující… Více

Kód: MNV236
EAN: 8470002008236
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Protect Junior doplňuje stravu, zejména u dětí a dospívajících, během jejich růstového období díky exkluzivní kombinaci 12 vitamínů, Mateří kašičky a Propolisu.

MARNYS® Protect Junior představuje ideální obsah díky svému obsahu: 12 vitamínů, mateří kašičky a propolisu, které poskytují následující vlastnosti:

Vitaminy B6, niacin (B3), kyselina pantothenová (B5), kyselina listová (B9), biotin (B7), thiamin (B1) a vitamín B12 v MARNYS® Protect Junior přispívají k normální funkci energeticky prospěšného metabolismu, nervní systém a imunitní systém, jakož i normální produkci červených krvinek (EFSA).

PROBLEMATIKA:
Antioxidanty
Duševní pohoda
Imunita
Kosti a klouby
Nervová soustava
Pohyb, svaly
Pokožka
Stres, nervozita, napětí

 Jak se Protect Junior užívá?
Doporučuje se používat přípravek Protect Junior užít 1 injekční lahvičku denně před snídaní. U dětí ve věku od 4 do 12 let se doporučuje užít polovinu lahvičky. Viz část Návod k použití výše. Může být užíván samostatně nebo s jinými tekutinami nebo potravinami, jako jsou džusy, mléčné koktejly, jogurty atd. Jeho bobulová příchuť usnadňuje dětem vychutnat. Chcete-li se ujmout samostatně, jednoduše protřepejte lahvičku před užitím.
 Mohou dospělí užívat Protect Junior?
Protect Junior je vhodný pro vyrůstající děti a dospívající. Propolvit Defens je doporučený doplněk stravy pro osoby starší 18 let.
 Jak mohu Protect Junior užívat společně s Omega 3+6 Junior?
Protect Junior a Omega 3+6 Junior jsou dva vynikající doplňky pro období růstu a vývoje dětí a dospívajících. Při kombinaci je doporučení následující:
Vezměte 1 injekční lahvičku nebo polovinu injekční lahvičky (v závislosti na věkové skupině) přípravku Protect Junior před snídaní.
Vezměte doporučené množství Omega 3+ 6 Junior podle věkové kategorie, kdykoliv během dne, nejlépe s jídlem.
 Je Protect Junior vhodný pro vegany a vegetariány?
Protect Junior není vhodný pro vegany nebo vegetariány.
 Je Protect Junior vhodný pro osoby s nesnášenlivostí nebo citlivostí na lepek?
Protect Junior je bezlepkový, a proto vhodný pro celiaky.
 Obsahuje Protect Junior laktózu?
Protect Junior je bez laktózy, a proto je vhodný pro osoby citlivé na laktózu nebo intolerující laktózu.
 Mohu Protect Junior užívat společně s dalšími doplňky stravy, vitamíny nebo minerály?
Ano, Protect Junior lze užívat společně s dalšími doplňky stravy, vitamíny a minerály. Máte-li jakékoli pochybnosti, zeptejte se svého lékaře nebo zdravotnického pracovníka.
 Jak dlouho mohu protect junior užívat?
Hlavním doporučením je užívat Protect Junior po dobu tří měsíců a vyhodnotit výsledky a v případě potřeby opakovat příjem. Máte-li jakékoli pochybnosti, obraťte se na svého lékaře nebo lékaře.

SILNÁ 4 V BOJI PROTI NACHLAZENÍ PRO CELOU RODINU

Potýkáme se změnami venkovních teplost a naše tělo začíná pociťovat únavu, únavu nebo dokonce depresi. Tyto pocity jsou běžné a typické pro sezónní změny, a proto je důležité se jim vyhnout.
Co můžeme udělat? Pro zlepšení imunitního systému je důležité dbát na stravu a pohyb, stravu můžeme doplnit i doplňky stravy.
Tyto 4 přírodní doplňky doporučujeme, aby celá rodina mohla připravit svůj imunitní systém na příchod i velmi chladného počasí.

celý článek 

Vitaminy C, D a E přispívají k normální tvorbě kolagenu v kostech a kloubech, k normálnímu vývoji kostí ak ochraně buněk před oxidačním poškozením (EFSA).
V produktu MARNYS® Protect Junior Propolis se čistí patentovanou technologií, která vylučuje neaktivní látky, jako je vosk, a zaručuje minimální obsah flavonoidů 10% vyjádřený jako galangin.

MARNYS® Protect Junior se doporučuje od 4 let věku. Díky své vynikající formulaci poskytuje tento produkt energii a kompletní péči dětem a dospívajícím v období růstu, fyzických aktivit a fyziologických změn.

Jednodávkové pitné lahvičky se snadno pijí, jsou bezpečné a snadno se přepravují. Kromě toho má příjemnou chuť lesních plodů. Jeho tekutý formát je ideální pro pití samostatně nebo v kombinaci  se studenými džusy, jogurty, koktejly ..., které umožňují snadný, pohodlný a rychlý příjem.

Složení :
Deionizovaná voda, fruktóza, mateří kašička, vitamín C, propolis, niacin (vitamin B3), vitamin E, kyselina pantothenová (vitamin B5), vitamin B6, riboflavin (vitamin B2), thiamin (vitamin B1), vitamin A, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12 a příchuť lesních plodů.


v 1 lahvičce / 10 ml:
- mateří kašička: 300 mg
- vitamín C: 60 mg / 75 % RHP*
- čištěný propolis: 50 mg**
- niacin (vitamín B3): 18 mg / 113 % RHP*
- vitamín E: 10 mg / 83 % RHP*
- kyselina pantothenová (vitamín B5): 6 mg / 100 % RHP*
- vitamín B6: 2 mg / 143 % RHP*
- riboflavin (vitamín B2): 1,6 mg / 114 % RHP*
- thiamin (vitamín B1): 1,4 mg / 127 % RHP*
- vitamín A: 800 μg / 100 % RHP*
- kyselina listová: 200 μg / 100 % RHP*
- biotin: 150 μg / 300 % RHP*
- vitamín D: 5 μg / 100 % RHP*
- vitamín B12: 1 μg / 40 % RHP*
* referenční hodnota příjmu
** odpovídá 125 mg surového propolisu

Upozornění : 
Osoby se zvláštní citlivostí na včelí produkty se poraďte se svým lékařem.

Dávkování :
1 lahvička den před snídaní. Před použití dobře protřepejte.
Děti od 4 do 12 let: 1/2 lahvička / den (5 ml)
Děti od 12 let a dospělí: 1 lahvička / den (10 ml)

Balení : 
20 x 10ml lahvička

Expirace:
11/2025

Další produkty v kategorii :
pro děti 

Upozornění :
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 4 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí. Bez konzervačních prostředků a barviv.

  • Informace o značce Marnys

Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.

Lidé s tímto produktem také nakoupili