MARNYS Pigment Control 7x2 ml kosmetické ampule

Původní cena 339 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
140 Kč
199 Kč (164 Kč bez DPH)
Skladem

Depigmentační a tónově sjednocující ampule se stabilizovaným vitamínem C a niacinamidem. Zlepšete vzhled stárnoucí pleti a snižte výskyt kožních skvrn.

MARNYS® Beauty In & Out PIGMENT CONTROL jsou kosmetické ampule se silným depigmentačním a tónovacím efektem. Pro každodenní použití zlepšují vzhled fotostárlé a pigmentované pokožky a snižují výskyt nových kožních skvrn. VLASTNOSTI 48 % redukce pigmentových skvrn59 % pocit pohodlí48 % zlepšení… Více

Kód: AMP005
EAN: 8470002040793
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

MARNYS® Beauty In & Out PIGMENT CONTROL jsou kosmetické ampule se silným depigmentačním a tónovacím efektem. Pro každodenní použití zlepšují vzhled fotostárlé a pigmentované pokožky a snižují výskyt nových kožních skvrn.

VLASTNOSTI
 48 % redukce pigmentových skvrn
59 % pocit pohodlí
48 % zlepšení vzhledu a textury pokožky
63 % hydratovaná pokožka

Koncentrát účinných látek PIGMENT CONTROL je inovativní kombinací stabilizovaného vitamínu C, niacinamidu (vitamín B3) a bílé moruše, které mají silný depigmentační účinek a sjednocující tón pleti.
 

Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu a chrání pokožku před oxidací, dodává jí zářivost a sjednocuje tón pleti. Receptura vitamínu C je stabilizovaná, což zajišťuje větší a lepší aktivitu tohoto vitamínu v pokožce.

Niacinamid (vitamín B3) obnovuje bariérovou funkci pokožky tím, že napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu, sjednocuje tón a zlepšuje vzhled fotostárlé a pigmentované pokožky.
Extrakt z listů moruše bílé (Morus alba) má hluboký zesvětlující účinek a snižuje výskyt nových skvrn.
Receptura této ampule také obsahuje chrpovou vodu, která má silnou antioxidační aktivitu a prospívá udržení epidermální vrstvy a její vlhkosti.

Ampulky PIGMENT CONTROL jsou zvláště vhodné pro foto-stárnoucí a nečistou pleť. Jejich koncentrované aktivní složky mají silný depigmentační účinek, který reguluje produkci melaninu, sjednocuje tón pleti obličeje, krku a dekoltu, snižuje výskyt skvrn, dodává pevnost a zářivost.

Lze je používat po celý rok, dokonce i v létě, před aplikací opalovacího krému.

✓ KLINICKY TESTOVÁNO
✓ DERMATOLOGICKY A OFTAMOLOGICKY TESTOVÁNO
✓ Nekomedogenní
✓ Bez oleje
✓ Nemastná, rychle se vstřebávající textura
✓ Proti skvrnám
✓ Receptura balená v inertní atmosféře a topazovém skle pro zaručení antioxidačních vlastností složek.

* Test subjektivního použití pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou na dobrovolnících ve věku 20-65 let po 28 dnech užívání.

Proč se objevují kožní skvrny?
Pigmentace kůže (zbarvení kůže) je způsobena produkcí melaninu a jeho přenosem do keratinocytů v epidermis.

Některé faktory podporují tvorbu melaninu a ovlivňují pigmentaci kůže, jako je UV záření ze slunce nebo hormony. Při nadměrné produkci melaninu jsou způsobeny hyperpigmentační poruchy, jako jsou kožní skvrny, pihy, mateřská znaménka atd.

Melanin a melanocyty hrají klíčovou roli v pigmentaci kůže. Studie prokázaly, že po dosažení věku 30 let ztratí člověk každých deset let přibližně 10 až 20 % epidermálních melanocytů, což se může zvýšit v závislosti na množství oxidačního stresu působícího na povrch kůže.

Co je stabilizovaný vitamín C a jak působí na pigmentovanou pokožku?
Stabilizovaný vitamín C (askorbyl glukosid) je připojení molekuly cukru (glukózy) k molekule vitamínu C (kyselina askorbová) pomocí enzymatické reakce, a tím ji chrání před oxidací. Vitamin C má silnou antioxidační aktivitu a používá se lokálně v dermatologii při poruchách spojených s fotostárnutím, modulací produkce kolagenu a hyperpigmentací.

Užití:

½ ampule (1 ml), jednou denně, nejlépe večer, na čistou, suchou pokožku, před obvyklým kosmetickým ošetřením.
Před použitím protřepat.
Vložte chránič na ampuli a odlomte vršek.
Nasaďte dávkovač a sejměte uzávěr.
Nalijte 1⁄2 ampule do dlaně.
Naneste na obličej, krk a dekolt.

Upozornění :
Nekomedogenní.
Neinjekce.
Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi.
Po otevření se doporučuje spotřebovat do 24 hodin od otevření.