MARNYS Anti-Stress Extreme 7x2 ml kosmetické ampule

Původní cena 339 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
40 Kč
299 Kč (247 Kč bez DPH)
Skladem

MARNYS® Beauty In & Out ANTI-STRESS EXTREME jsou kosmetické ampule, které zklidňují a chrání citlivou pokožku náchylnou k podráždění. Jejich inovativní koncentrát účinných látek poskytuje okamžitý komfort, zmírňuje pocity pálení a svědění, snižuje zarudnutí a další známky stresu a obnovuje dobrý vzhled pokožky.

K úlevě citlivé pokožky náchylné k podráždění a zarudnutí, stejně jako u unavené pokožky nebo pokožky vystavené tepelnému nebo chemickému stresu, jako je vystavení slunečnímu záření, odlupování atd. Doporučuje se mimo jiné před depilací obličeje laserem nebo horkým voskem, chemickým peelingem,… Více

Kód: 454
EAN: 8470002040830
Výrobce: MARNYS Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

K úlevě citlivé pokožky náchylné k podráždění a zarudnutí, stejně jako u unavené pokožky nebo pokožky vystavené tepelnému nebo chemickému stresu, jako je vystavení slunečnímu záření, odlupování atd.

Doporučuje se mimo jiné před depilací obličeje laserem nebo horkým voskem, chemickým peelingem, aplikací depigmentačního, exfoliačního nebo retinoidního produktu.

✓ KLINICKY TESTOVÁNO
✓ DERMATOLOGICKY A OFTAMOLOGICKY TESTOVÁNO
✓ Nekomedogenní
✓ Bez oleje
✓ Nemastná, rychle se vstřebávající textura
✓ Uklidňující
✓ Receptura balená v inertní atmosféře a topazovém skle pro zajištění antioxidačních vlastností složek.

Proč dochází k zarudnutí kůže?
Vnější agrese (UV záření, dráždivé látky, alergeny nebo environmentální stres) způsobují zánětlivou reakci v kůži. V důsledku toho se na kůži objevují „známky stresu“, jako je zvýšená vaskularizace a „zarudnutí“, svědění, senzibilizace atd. Zarudnutí je tedy běžnou biologickou reakcí na různé podněty. Například vzniká při vystavení pokožky tepelnému šoku (sluneční záření, UVB, infračervené atd.), nebo chemickému šoku (peelingové ošetření, dráždivé látky jako kapsaicin, náhlé změny pH, depilace, použití masky).

 

 

Složení: Voda, voda z listů Hamamelis virginiana, propandiol, glycerin, biosacharidová guma-1, polyglyceryl-10 laurát, ethylhexylglycerin, bisabolol, hydroxid sodný, extrakt z Albatrellus confluens, izomerát sacharidů, benzylalkohol, kyselina citronová, parfém, citronan sodný.

Užití:

½ ampule (1 ml), jednou denně, nejlépe ráno, na čistou, suchou pokožku, před každodenním kosmetickým ošetřením.
Aplikujte před depilací obličeje, exfoliačním přípravkem nebo depigmentačním přípravkem.

Před použitím protřepat.
Vložte chránič na ampulku a odlomte vršek.
Nasaďte dávkovač a sejměte uzávěr.
Nalijte 1⁄2 ampule do dlaně.
Naneste na obličej a krk.

Balení: 7 ampulek x 2 ml. 

 

Upozornění:
Místní použití.
Neinjekce.
Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi.
Po otevření se doporučuje spotřebovat do 24 hodin od otevření.