Natural Medicaments Aloe Vera gel 1000 ml

Vaše nákupní cena
249 Kč (217 Kč bez DPH)
Skladem

Šťáva z aloe podporuje normální imunitní systém a přispívá k normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev). Aloe vera gel obsahuje 99,5% šťávy z Aloe. Ta obsahuje množství látek, především polysacharidů.

Šťáva z Aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda používaná při získávání listů zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny bez… Více

Kód: 1089
EAN: 8594057391089
Výrobce: Natural Medicaments
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Šťáva z Aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda používaná při získávání listů zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny bez kůry a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy včetně veškerých nejcennějších blahodárně účinkujících složek.

Šťáva z Aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, dle potřeby organismu. Aloe Vera obsahuje řadu látek, které přispívají k normálnímu imunitnímu systému člověka. Mezi nimi vyniká zejména acemanan a glykosidová sloučenina aloeride. V případě kontaktu makrofágů (buňky požírající bacily), lymfocitů T (buňky intoxikující bacily) a lymfocitů B (buňky vytvářející speciální protilátky) s výše uvedenými látkami vzrůstá několikanásobně jejich efekt.

Aloe také představuje důležitou složku hydratačních, regeneračních a výživných krémů a masek, mýdel, šamponů a vlasových balzámů. Skutečně kvalitní kosmetika musí obsahovat minimálně 20 % složek z Aloe. Maximální denní dávka (50 ml) obsahuje 49,75 ml čisté šťávy z Aloe.

 • Schválená zdavotní tvrzení dle platných nařízení EU:
  Aloe vera (Barbadensis Miller, šťáva 99,5%)
  Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  Napětí - únava
  Antioxidant
  Čištění a detoxikace, imunitní systém
  Normální hladina cukru v krvi
  Normální stav pokožky
  (Před) menstruační & komfort
  Normální funkce střevního traktu

 • Dávkování:
  Užívejte 50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem.
  Před užitím doporučujeme rozředit vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1.
  Šťávu můžeme užívat i neředěnou, Aloe vera gel má opravdu dobrou chuť.

 • Přídatné látky:
  Xanthan (zahušťovadlo), kyselina L-askorbová (regulátor kyselosti), benzoan sodný, sorbát draselný (konzervační látky).

 • Balení:
  1000 ml - dávka na 20 dní
  Před použitím protřepejte. 

 • Další produkty v kategorii:
  Imunita 

 • Další informace naleznete v článku: 
   ALOE VERA – KRÁLOVNA MEZI LÉČIVKAMI

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Těsně uzavřenou láhev uchovávejte na tmavém místě při relativní vlhkosti do 70 %. Po otevření uchovávejte v chladu, ne déle než 1 měsíc.
Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.
Země původu EU.

 • Informace o značce:
  Společnost NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roce 2001, zabývá se prodejem výběrových přírodních produktů a vývojem vlastních produktových řad, přičemž důraz je vždy kladen na kvalitu zpracování a pečlivý výběr přírodních složek. Hlavní filozofií společnosti je přístup k oblasti zdraví z pohledu přírodní, celostní a alternativní medicíny. NATURAL MEDICAMENTS – Vše pro vaše zdraví.
Typ produktu Doplněk stravy

Lidé s tímto produktem také nakoupili