Marnys Apigel 220 ml pitné ampule 20 x 11 ml

Původní cena 330 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
130 Kč
200 Kč (174 Kč bez DPH)
Není skladem

EXPIRACE 09/2023 Chuť k jídlu a nutriční bonus Synergická směs včelího pylu a mateří kašičky s příjemnou pomerančovou příchutí.

PROBLEMATIKA: AntioxidantyDuševní pohodaImunitaChuť k jídluMenopauzaVytrvalost, vitalitaZažívání a trávení MARNYS® Apigel obsahuje 1470 mg včelího pylu a mateří kašičky, které podporují energii a stimulaci chuti k jídlu a doplňují vaši stravu MARNYS® Apigel obsahuje včelí pyl španělského původu,… Více

Kód: MNV235
EAN: 8410885077431
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

PROBLEMATIKA:
Antioxidanty
Duševní pohoda
Imunita
Chuť k jídlu
Menopauza
Vytrvalost, vitalita
Zažívání a trávení

MARNYS® Apigel obsahuje 1470 mg včelího pylu a mateří kašičky, které podporují energii a stimulaci chuti k jídlu a doplňují vaši stravu

MARNYS® Apigel obsahuje včelí pyl španělského původu, který prochází procesem, při kterém se poruší jeho ochranný film, takže při požití jsou všechny účinné látky absorbovány a přípravek je účinnější.

Německá komise E a EFSA ON HOLD (3135) uznávají užitečnost pylu ke stimulaci chuti k jídlu a při stavech astenie.
Včelí pyl pomáhá stimulovat imunitní odpověď a také udržovat odolnost vůči alergiím (EFSA ON HOLD 3136, 4695).
Mateří kašička je životně důležitá potrava včelí královny a obsahuje esenciální aminokyseliny a mastné kyseliny, které pozitivně ovlivňují energetický metabolismus.
MARNYS® Apigel je ideální pro lidi, kteří chtějí doplnit svůj energetický příjem díky své aktivitě, pro ty, kteří mají období ztráty chuti k jídlu, a poskytnout extra výživu dětem kvůli období růstu nebo mimoškolním aktivitám.

Včelí pyl
Antioxidant
Chuť k jídlu
Normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní lipidy
Menopauzální komfort
Duševní stav a výkon, čilost
Vitalita - únava - odolnost
Normální činnost gastrointestinálního traktu
Imunomodulace - enzymy a vitamíny

Včelí mateří kašička
Hormonální aktivita - menopauza
Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Jak jsou klasifikovány živiny?
Kvalitu života lze výrazně zlepšit fyzickým cvičením a správným příjmem výživy. Kvalitní strava je součástí tzv. neviditelného tréninku a rozhodujícím způsobem ovlivňuje zvýšení fyzické odolnosti a zlepšení výkonnosti u aktivních jedinců a usnadňuje lepší regeneraci.

Živiny lze klasifikovat jako: strukturální, především bílkoviny, které tvoří součást našich buněk, tkání, srdce, ledvin atd.; energetické, jako jsou sacharidy (energie rychlé spotřeby) a tuky (zásobárna energie), které jsou hlavními zdroji energie; a regulátor, včetně vitamínů, minerálů, vody, vlákniny, antioxidantů, některých proteinů působících jako enzymy a hormony, což umožňuje potřebné reakce pro dobré fungování organismu.

Dávkování:
Užívejte 1 lahvičku denně, nejlépe před snídaní. Před použitím protřepejte.

Složení:
Deionizovaná voda, pomerančová šťáva z koncentrátu (33%), včelí pyl, fruktóza, mateří kašička a konzervační látky (sorban draselný a benzoan sodný) a pomerančové aroma.Každá 11ml lahvička obsahuje: pylový extrakt (1470 mg), mateří kašičku (300 mg).

Balení:
20 x 11 ml pitné ampule 

Expirace:
09/2023

Další produkty v kategorii
Antioxidanty

Upozornění:

Začněte s malými dávkami, abyste určili toleranci. Nepoužívejte při alergii na včelí produkty.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 4 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 30°C v uzavřeném obalu.

  • Informace o značce Marnys
    Firma MARNYS byla založena v roce 1968, výrobou přírodních produktů se zabývá od roku 1975. V současné době se laboratoře firmy MARNYS řadí mezi nejlépe vybavené laboratoře na výrobu doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologicky certifikovaných výrobků ve Španělsku. Všechny produkty jsou vyráběny za nejpřísnějších podmínek podle výrobních předpisů GMP a přísných opatření a stanovených postupů a požadavků španělského ministerstva zdravotnictví.

 

Lidé s tímto produktem také nakoupili