Játra, žlučník

Detoxikace jater umožní lépe se vyrovnat s toxickými látkami včetně léků a chemických škodlivin. Působí příznivě při jaterních chorobách, hlavně cirhóze a zánětu, zmírňuje poškození jater alkoholem.

Játra jsou továrnou , kde se odehrává nejvíce chemických procesů spojených s trávením. 
Játra nejvíce zatěžuje nevhodná strava, zejména živočišná, naopak játa nejvíce posílí čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. 

Žlučové kyseliny jsou tvořeny játry a následně uvolňovány do žlučových cest, nebo ukládány do žlučníku.

Činnost jater a zároveň i funkci střev podporuje: Artyčok (Cynara)Dobromysl (Origanum)

Činnost jater podporuje: Ostropestřec (Silybum)


 

Antioxidanty

100% čistá Klanopraška – Schizandra je rostlina bohatá na antioxidační a adaptogení látky, které podporují naše zdravé mentální funkce, psychickou aktivitu, trávení, dýchací cesty, přispívají k pročištění organizmu. Kapsle umožňují snadné užívání.

Játra, žlučník

100% čistá Pampelišková tinktura s 0% alkoholu pro naše zdravé trávení, žaludek, játra, ale i močové cesty, srdce, cévy, cholesterol.

Játra, žlučník

Pampeliška kořen podporuje normální činnost jater a pozitivně ovlivňuje metabolismus sacharidů.

Trávení

Kurkumin-piperin komplex je přípravek vyrobený z prášku kurkumy dlouhé a plodů pepřovníku černého.

Vitamíny a minerály

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která je šetrným způsobem usušena a upravena tak, aby byly dokonale využity všechny biologicky hodnotné látky.

Imunita

Expirace 09/2022 Přírodní antibiotikum Oregánový olej, jako jeden z nejlepších esenciálních olejů je nazýván přírodní sílou. Antibakteriální účinky oreganového oleje jsou především díky schopnosti pronikat buněčnými membránami a narušit jejich četnost.