Zelená káva - Green Coffee 100% přírodní, 230g Kávoviny

Původní cena 83 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
23 Kč
60 Kč (52 Kč bez DPH)
Externí sklad

Kvalitní 100% mletá zelená káva. Tento nápoj Vám napomůže zhubnout, díky kyselině chlorogenové, která snižuje vstřebávání cukru do krve! Expirace 9/2019

Složení: Zelená káva (nepražená zrna kvalitní kávy).ŽÁDNÁ barviva, emulgátory, konzervanty ani jiné přidané látky! Výroba nápoje ze zelené kávy spočívá v namletí zelených, tedy zralých, usušených zrn kávy, které se standardně užívají k pražení. Nebudeme Vám slibovat zázračné hubnutí 1 kg za den,… Více

Kód: 6137
Výrobce: Kávoviny s.r.o.
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
 • Složení: Zelená káva (nepražená zrna kvalitní kávy).
  ŽÁDNÁ barviva, emulgátory, konzervanty ani jiné přidané látky!

Výroba nápoje ze zelené kávy spočívá v namletí zelených, tedy zralých, usušených zrn kávy, které se standardně užívají k pražení. 
Nebudeme Vám slibovat zázračné hubnutí 1 kg za den, ani Vám ukazovat vypracované svaly, které pitím získáte. Nápoj je určen pro ty, kteří by rádi změnili svoji postavu a jsou pro to ochotni něco udělat. Naše zelená káva Vám v tomto snažení rozhodně pomůže neboť kyselina chlorogenová účinně zabraňuje vstřebávání cukru do krve a tím tak pomáhá nepřibírat ani když sem tam zhřešíte konzumací sladkostí.

Zelenou kávu prodáváme již mletou a to z důvodu, že nepražená zrna jsou velmi tvrdá a v domácích podmínkách je takřka nemožné je namlet. Tuto kávu je možné připravovat klasicky v kávovarech nebo jako "turka".

 • Výživové údaje 
  na 100g 
  Energetická hodnota v kJ 
  1230
  Energetická hodnota v kcal 
  294
  Tuk v g 
  9,97
   - z toho nasycené mastné kyseliny v g 
  4,1
  Sacharidy v g 
  8,73
   - z toho cukry v g 
  3,37
  Vláknina
  51,8
  Bílkoviny v g 
  17,5
  Sůl v g 
  0,005