Vulcanolit - sopečný popel 120 g

Vaše nákupní cena
239 Kč (208 Kč bez DPH)
Externí sklad

Přírodní vulkanický či sopečný popel je minerální moučka, která se ručně těží ve vybraném kontrolovaném ložisku a dále se mechanicky zpracovává pro použití v kosmetice a v domácnostech. Díky jeho exfoliačním vlastnostem má unikátní čistící schopnost zejména pro pokožku. Odstraňuje z pokožky veškeré nečistoty a maz. Výsledkem je čistá, rozjasněná a vyživená pleť.

Přírodní vulkanický popel je minerální moučka, která se ručně těží ve vybraném kontrolovaném ložisku a dále se mechanicky zpracovává pro použití v kosmetice a v domácnostech. Díky jeho exfoliačním vlastnostem má unikátní čistící schopnost zejména pro pokožku. Odstraňuje z pokožky veškeré nečistoty… Více

Kód:
Výrobce: Goodie
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Přírodní vulkanický popel je minerální moučka, která se ručně těží ve vybraném kontrolovaném ložisku a dále se mechanicky zpracovává pro použití v kosmetice a v domácnostech. Díky jeho exfoliačním vlastnostem má unikátní čistící schopnost zejména pro pokožku. Odstraňuje z pokožky veškeré nečistoty a maz. Výsledkem je čistá, rozjasněná a vyživená pleť. Vulcanolith můžete použít i pro substráty jako hnojivo pro orchideje a rododendrony.

  • Účinky:

přírodní kosmetika
exfoliace
výživa pokožky

  • Použití:

Pro přípravu exfoliační pleťové masky smíchejte vulkanický popel s vodou v poměru asi 1:2 v hustší pastu, kterou naneste na obličej a nechte působit cca 20 minut. Poté obličej opláchněte vodou. Vzniklou pastu můžete použít i k čištění zubů.

  • Výživové údaje na 100 g:

Energie: 0 kJ / 0 kcal
Tuky: 0 g
z toho nas. mast. kys.: 0 g
Sacharidy: 99 g
z toho cukry: 0 g
Bílkoviny: 0 g
Sůl: 0 g

  • Skladování:

Skladujte v suchu a temnu do 25°C.

  • Složení:

100% vulcanolith