TianDe Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů

Vaše nákupní cena
645 Kč (533 Kč bez DPH)
Externí sklad

Podporuje obnovu buněk epidermis, vyhlazuje strukturu pokožky, redukuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí pokožky.

Chrání proti poškození a podráždění. Základem krému je hlemýždí mucin (sekret hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou aj. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Vícefunkční krém na oči s mucinem… Více

Kód: 14601
Výrobce: TianDe
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Chrání proti poškození a podráždění. Základem krému je hlemýždí mucin (sekret hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou aj. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

 • Vícefunkční krém na oči s mucinem hlemýžďů:

Zjemňuje a vyhlazuje vrásky
Účinně pomáhá proti striím
Léčí jizvy po akné a jeho projevy
Napomáhá při hojení popálenin a odřenin
Ulevuje pokožce obličeje a krku při ekzémech

 • Použití krému: 
  denní

 • Objem:
  10 ml

 • Kusy: 
  5 ks

 • Typ pleti: 
  citlivá

Vícefunkční krém je vhodný i na hojení drobných popálenin, podrážděné, opruzené a poraněné kůže. Uklidňující výsledek pocítíte po pár namazáních. 

 • Mucin obsahuje prospěšné látky. Pomáhají i vitamíny
  Kolagen a elastin.
  Proteiny, které probudí vaši pleť

 • Hlemýždí mucin, který je esenciální látkou krému, obsahuje proteiny kolagen a elastin. Tyto důležité látky jsou hlavními složkami pojivové tkáně a stojí za elasticitou pokožky. Zejména kolagen s narůstajícím věkem ubývá a pleť stárne.

 • Kyselina glykolová otevírá účinným látkám vrátka
  Kyselina glykolová má jednu unikátní vlastnost, odstraňuje odumřelé buňky z povrchu kůže a je tak pomyslným katalyzátorem účinných látek. Ty se tak do pokožky lépe vstřebávají a jejich efekt je výraznější.

 • Kyselina hyaluronová přináší hydrataci
  Základem lidského těla je voda. Není divu, že tento “základní stavební kámen” potřebují i buňky pokožky. Ba co více, zdraví pokožky je na množství vody doslova závislé. Kyselina hyaluronová patří mezi hlavní složky mezibuněčné hmoty, váže na sebe kolagen s elastinem a zajišťuje pružnost a hydrataci kůže.