TianDe Collagen active - jemné hydratační tonikum z kolagenu

Vaše nákupní cena
390 Kč (322 Kč bez DPH)
Externí sklad

Osvěžuje, zvlhčuje a zklidňuje pokožku, obnovuje hydro-lipidovou rovnováhu epidermis. Pomáhá obnovit kolagenní vlákna. Zvyšuje účinnost přípravků následných fází péče. Neobsahuje alkohol.

Protein mladé pokožky je na 70% složen z kolagenu. Ale už v 30 let u většiny lidí dochází ke zpomalení procesu jeho syntézy. S věkem se mění také kvalita kolagenu: tento ztrácí schopnost akumulovat vlhkost a stává se méně pružným a elastickým. Přípravky z řady Collagen Active obsahují hydrolyzovaný… Více

Kód: 12712
Výrobce: TianDe
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Protein mladé pokožky je na 70% složen z kolagenu. Ale už v 30 let u většiny lidí dochází ke zpomalení procesu jeho syntézy. S věkem se mění také kvalita kolagenu: tento ztrácí schopnost akumulovat vlhkost a stává se méně pružným a elastickým. Přípravky z řady Collagen Active obsahují hydrolyzovaný kolagen, který obnovuje proteinová vlákna matrice pokožky a prodlužují její mládí.

Doporučuje se používat přípravky řady Collagen Active od 35 let.

  • POUŽITÍ:

Aplikujte vatovým tamponem na pleť obličeje a krku. Aplikujte po očištění.

AKTIVNÍ SLOŽKY
 
 

Vitamín Е
Vitamín Е vyživuje, regeneruje, zpomaluje proces stárnutí, neutralizuje volné radikály.

Kolagen
Hydrolyzovaný kolagen stimuluje obnovu kolagenových vláken epidermis, zlepšuje hustotu, pružnost a turgor kůže, vytváří na ní ochranný film, který chrání před ztrátou vlhkosti.
 

Lidé s tímto produktem také nakoupili