TianDe Čistící gel na pleť Oceán krásy

Vaše nákupní cena
150 Kč (124 Kč bez DPH)
Externí sklad

Účinně čistí povrch pleti, stahuje póry a aktivuje přirozené obranné mechanizmy. Podporuje činnost složek přírodního zvlhčujícího faktoru pokožky, normalizuje její hydro-lipidovou rovnováhu.

POUŽITÍ: Malé množství gelu smíchejte s vodou, aby se vytvořila pěna, aplikujte na vlhkou pleť obličeje a krku, masírujte po dobu 1-2 minut, poté opláchněte teplou vodou. Hmotnost: 150 g Typ pleti:  citlivá Aktivní složky:  ŘasyExtrakt z řas obsahuje velké množství živin, podporuje efektivní… Více

Kód: 10202
Výrobce: TianDe
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
  • POUŽITÍ:

Malé množství gelu smíchejte s vodou, aby se vytvořila pěna, aplikujte na vlhkou pleť obličeje a krku, masírujte po dobu 1-2 minut, poté opláchněte teplou vodou.

  • Hmotnost:

150 g

  • Typ pleti:

 citlivá

Aktivní složky:


 
Řasy
Extrakt z řas obsahuje velké množství živin, podporuje efektivní hydrataci pokožky, zlepšuje tonus pleti a elasticitu, zvláčňuje pokožku.

Kolagen
Aminokyseliny kolagenu dokonale hydratují pokožku, která je tak pružnější a více elastická, udržují optimální úroveň hydratace.

Vitamín А
Vitamín А je pro pokožku nezbytný. Aktivuje regenerační procesy. Má vynikající antioxidační vlastnosti.

АНА-kyseliny
Kyselina mléčná - AHA-kyselina, která jemně exfoliuje zrohovatělé kožní buňky. Vyrovnává mikroreliéf kůže a normalizuje její vodní rovnováhu, zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje elasticitu pokožky.

Laktát sodný
Doplňuje deficit vlhkosti v pokožce, napomáhá odlupování zrohovatělé vrstvy epidermis, díky čemu se pokožka stává hladkou a jemnou.