Tian De Vyhlazují krém na vrásky z ovčí placenty

Vaše nákupní cena
197 Kč (163 Kč bez DPH)
Skladem po 25.2.2019

Pomáhá redukovat pigmentaci a vyrovnává tonus a reliéf pokožky obličeje. Hydratuje a podporuje přirozené obranné mechanismy pokožky, posiluje její turgor, bojuje proti zarudnutí a olupování. Zpomaluje viditelné projevy příznaků stárnutí.

Kosmetika řady Sheep Placenta obsahuje extrakt z placenty, který zahrnuje unikátní přírodní komplex biologicky aktivních látek pomáhajících stárnoucím kožním buňkám „vzpomenout si“ na mládí a stejně, jako nemluvňata, dostávat „na stříbrném talířku“ výživu, kterou potřebují pro aktivní růst a dělení… Více

Kód: 10302
Výrobce: TianDe
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Kosmetika řady Sheep Placenta obsahuje extrakt z placenty, který zahrnuje unikátní přírodní komplex biologicky aktivních látek pomáhajících stárnoucím kožním buňkám „vzpomenout si“ na mládí a stejně, jako nemluvňata, dostávat „na stříbrném talířku“ výživu, kterou potřebují pro aktivní růst a dělení.

Placentární kosmetiku je doporučeno používat od 35 let.

Kosmetické přípravy z řady Sheep Placenta jsou vyrobeny na bázi kultovní anti-age složky, kterou je extrakt z placenty. Tato aktivní složka je maximálně kompatibilní s lidskou pokožkou.
Placentární kosmetika pomáhá stárnoucím pleťovým buňkám vybavit si mládí a získat potřebnou výživu pro aktivní množení a obnovu dermálních buněk. Tato unikátní složka
stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, přitom dodává pleti energii mládí. Další aktivní složky působící spolu s placentou zajišťují pleti kvalitní hloubkovou hydrataci, výživu a ochranu.

V důsledku pravidelného používání přípravků z této řady pocítíte, že množství vrásek se snižuje, mikroreliéf pleti se vyrovnává, pleť se vypíná a vyhlazuje.
Barva pleti se stává zářivější a svěžejší, jako byste se právě vrátili z dovolené na pobřeží moře. Viditelně se zvyšuje i pružnost pleti.
Připravte se na to, že vaše kamarádky budou chtít odhalit vaše tajemství omlazení.

  • POUŽITÍ:
    Pečlivými kruhovými pohyby aplikujte krém na předem očištěnou pleť obličeje a krku s výjimkou očního okolí.
     

Lidé s tímto produktem také nakoupili