Tepperweinova směs 180 g

Vaše nákupní cena
319 Kč (277 Kč bez DPH)
Skladem

Tepperweinova zásaditá směs pěti sloučenin, které tvoří dokonale propracovanou kombinaci účinků vhodných pro nastolení acidobazické rovnováhy nezbytně důležité pro kvalitní život je výsledkem vývoje německého léčitele Kurta Tepperweina. Překyselení organismu je nežádoucí stav vzniklý špatnou životosprávou.

Při autoregulačním systému acidobazické rovnováhy vznikají nebezpečné metabolity, které se usazují i hluboko v tkáních. Užívání Tepperweinovy směsi dokáže odstranit metabolity a pomáhá udržovat optimální mírně zásadité Ph vnitřního prostředí v rozmezí 7,36-7,44. Obsahuje minerální látky zejména… Více

Kód:
EAN: 8596299010209
Výrobce: Taska CZ
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Při autoregulačním systému acidobazické rovnováhy vznikají nebezpečné metabolity, které se usazují i hluboko v tkáních. Užívání Tepperweinovy směsi dokáže odstranit metabolity a pomáhá udržovat optimální mírně zásadité Ph vnitřního prostředí v rozmezí 7,36-7,44. Obsahuje minerální látky zejména vápník, draslík, hořčík a fosfor, které pomáhají udržovat normální stav zubů a kostí, podporují psychické činnosti, činnosti nervové soustavy a podporují metabolismus.

  • Použití:
    Při akutním překyselení použijte ráno 8 až 10 gramů zásadité směsi důkladně rozmíchané ve 150 ml vlažné vody.
    Zapijte větším množstvím vody. Pro stanovení optimálního dávkování pro odstranění metabolitů kontrolujte pravidelně Ph moči.

  • Složení:
    hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, hydrogenuhličitan draselný,
    fosforečnan vápenatý, uhličitan hořečnatý

 

Upozornění:

Doplněk stravy neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Typ produktu Doplněk stravy