Saloos rakytníkový olej olejový extrakt 50 ml

Vaše nákupní cena
112 Kč (93 Kč bez DPH)
Skladem u dodavatele

Rakytníkový olej přispívá ke zklidnění a normálnímu stavu pokožky. Je vhodný na problematickou pleť i vrásky. Příznivě působí na kůži po opalování a zhojených popáleninách. V neposlední řadě je vhodný k ošetření vlasů ve formě zábalů.

Bio Rakytníkový olej (olejový extrakt) - unikátní přírodní produkt s vysoce regeneračními účinky. Čistý přírodní produkt v biokvalitě, velmi vhodný i pro malé děti. Složení:Slunečnice roční (Helianthus annuus, BIO slunečnicový olej) Osvěžení tělaImunitaČistý rostlinný olej ze sezamových semínek z… Více

Kód: 5826
EAN: 8594031325826
Výrobce: Saloos
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Bio Rakytníkový olej (olejový extrakt) - unikátní přírodní produkt s vysoce regeneračními účinky. Čistý přírodní produkt v biokvalitě, velmi vhodný i pro malé děti.

 • Složení:
  Slunečnice roční (Helianthus annuus, BIO slunečnicový olej) 
  Osvěžení těla
  Imunita
  Čistý rostlinný olej ze sezamových semínek z ekologického zemědělství

 • Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, extrakt)
  Energie - tonus - únava
  Přirozená obranyschopnost / imunitní systém
  Normální stav pokožky
  Normální činnost kardiovaskulárního systému
  Normální trávení

 • Přídatné látky:
  tokoferol, askorbyl palmitát, kyselina askorbová

 • Jak používat:
  Aplikujte rakytník na postižená místa. Bio olej z rakytníku je vhodný i k ošetření poškozených vlasů ve formě zábalů.

 • Balení:
  50 ml nebo 250 ml
 • Další produkty značky
  Saloos

Upozornění:
Určeno pouze k zevnímu použití.
Případná sedimentace není na závadu. Bez konzervačních a syntetických vonných látek.
Vhodné i pro děti.

 • Informace o značce
  Firma SALOOS (dříve SALUS) vyrábí certifikovanou přírodní kosmetiku. Vstoupila na trh s čistými stoprocentními esenciálními oleji pro aromaterapii. Díky velkému ohlasu u spotřebitelů a zájmu o další produkty byl rozšířen sortiment o rostlinné oleje lisované za studena, které se mohou používat samostatně (na tělo i vnitřně) nebo mohou tvořit spolu s esenciálními oleji základ masážních směsí. Odtud byl jenom krůček k vytvoření hotových tělových a masážních olejů SALOOS. I ty si v krátké době získaly značnou oblibu – jednoznačně je upřednostňují profesionální maséři vrcholových sportovců, používají se v rehabilitačních centrech, lázeňských zařízeních, regeneračních studiích atd. Postupně byl zaznamenán vzrůstající zájem o vzácné, leč mnohdy cenově nedostupné esenciální oleje (růže, jasmín, neroli a další), což vedlo k vytvoření nové řady hotových výrobků pro péči o pleť. Vznikla tak řada jedinečných, mimořádně účinných přípravků pro péči o všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější a nejnáročnější. Cílem společnosti SALOOS je v oblasti přírodní kosmetiky nabídnout prvotřídní kvalitu, která na českém trhu chyběla a dopřát tak zákazníkům radost z darů přírody, ukázat cestu "ke kořenům" a nabídnout jim staletími ověřené účinky rostlin a esencí z nich získaných.

Lidé s tímto produktem také nakoupili