Saloos Bio pupálkový olej lisovaný za studena 50 ml

Vaše nákupní cena
154 Kč (127 Kč bez DPH)
Skladem

Bio Pupalkový olej lisovaný za studena je vhodný pro suchou, citlivou a poškozenou pokožku. Obsahuje velmi důležitou nenasycenou kyselinu gama-linolenovou. Jedná se o čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Kdy Bio Pupalkový olej lisovaný za studena pomáhá:optimalizuje hladinu cholesterolu a krevní tlak,podporují srdeční činnostnapomáhá při zdravém hubnutí,podporuje trávicí a dýchací systém,tlumí menstruační potíže,zklidňuje projevy ekzémů a dalších onemocnění kůže,napomáhá regeneraci drobných… Více

Kód: 5949
EAN: 8594031325949
Výrobce: Saloos
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
 • Kdy Bio Pupalkový olej lisovaný za studena pomáhá:
  optimalizuje hladinu cholesterolu a krevní tlak,
  podporují srdeční činnost
  napomáhá při zdravém hubnutí,
  podporuje trávicí a dýchací systém,
  tlumí menstruační potíže,
  zklidňuje projevy ekzémů a dalších onemocnění kůže,
  napomáhá regeneraci drobných poranění kůže,
  podporuje imunitní systém,
  zklidňuje děti při hyperaktivitě,
  regeneruje popálenou a zanícenou kůži,
  pomáhá hojení ranek způsobených kožními onemocněními.

 • Složení:
  Pupalka dvouletá (Oenothera biennis, olej ze semen)
  (Před) menstruační komfort
  Hormonální rovnováha
  Normální stav pokožky
  Kožní a pojivové tkáně

 • Jak používat:
  Aplikujte vtíráním do kůže a masáží dle potřeby i několikrát denně.

 • Balení:
  50 ml

 • Další produkty značky
  Saloos

Upozornění:
Bez konzervačních a syntetických vonných látek.
Vhodné i pro děti.

 • Informace o značce
  Firma SALOOS (dříve SALUS) vyrábí certifikovanou přírodní kosmetiku. Vstoupila na trh s čistými stoprocentními esenciálními oleji pro aromaterapii. Díky velkému ohlasu u spotřebitelů a zájmu o další produkty byl rozšířen sortiment o rostlinné oleje lisované za studena, které se mohou používat samostatně (na tělo i vnitřně) nebo mohou tvořit spolu s esenciálními oleji základ masážních směsí. Odtud byl jenom krůček k vytvoření hotových tělových a masážních olejů SALOOS. I ty si v krátké době získaly značnou oblibu – jednoznačně je upřednostňují profesionální maséři vrcholových sportovců, používají se v rehabilitačních centrech, lázeňských zařízeních, regeneračních studiích atd. Postupně byl zaznamenán vzrůstající zájem o vzácné, leč mnohdy cenově nedostupné esenciální oleje (růže, jasmín, neroli a další), což vedlo k vytvoření nové řady hotových výrobků pro péči o pleť. Vznikla tak řada jedinečných, mimořádně účinných přípravků pro péči o všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější a nejnáročnější. Cílem společnosti SALOOS je v oblasti přírodní kosmetiky nabídnout prvotřídní kvalitu, která na českém trhu chyběla a dopřát tak zákazníkům radost z darů přírody, ukázat cestu "ke kořenům" a nabídnout jim staletími ověřené účinky rostlin a esencí z nich získaných.

Lidé s tímto produktem také nakoupili