Sada DuoLife den a noc

Vaše nákupní cena
2 240 Kč (1 948 Kč bez DPH)
Externí sklad

DuoLife Den každodenní zdroj zdraví a vitality na každý den DuoLife Noc záruka klidného spáku a plné regenerace organismu Sada DuoLife Den a Noc je speciálně vyvinutý preparát, nabízený jako hotový produkt ve dvou lahvičkách. Lidský organismus potřebuje jiné složky ve dne a jiné v noci. Jedinečný soubor látek podporuje práci jednotlivých traktů v závislosti na denním cyklu.

PopisSada DuoLife Den a Noc vyniká nad jinými podobnými produkty na trhu, protože jako jediná může nabídnout své cenné vlastnosti po celý den. Naše tělo vyžaduje jiné složky a výživové látky ve dne, kdy je vystaveno větší psychomotorické aktivitě, jiné večer a v noci, kdy se jednotlivé procesy… Více

Kód: DLDN
Výrobce: Duolife
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
 • Popis
  Sada DuoLife Den a Noc vyniká nad jinými podobnými produkty na trhu, protože jako jediná může nabídnout své cenné vlastnosti po celý den. Naše tělo vyžaduje jiné složky a výživové látky ve dne, kdy je vystaveno větší psychomotorické aktivitě, jiné večer a v noci, kdy se jednotlivé procesy spomalují, aby tělo mohlo efektivně regenerovat.

DuoLife Den je charakteristický obsahem látek odpovidajících za aktivaci psychomotoriky. Zajištuje velice výživné látky nezbytné ke každodenní správné funkci těla.

DuoLife Noc vznikl na základě látek, které splní očekávání každého, kdo vyžaduje klidný a regenerující spánek. Je vyvinut pro ty, kteří potřebují regulaci látkové přeměny, posílení organismu, aktivaci přirozené imunity a zároveň efektivní očistu organismu.

Sada DuoLife Den a Noc je výjimečně hodnotným zdrojem flavonoidů, mnoha vitamínů, makro- a mikročástic. Přírodní látky tohoto produktu vynikají svou účinností a širokým spektrem použití. Kromě toho zásobují organismus potřebnými látkami v množství odpovidajícím fázi dne. Tato unikátní kompozice vhodná pro práci celého organismu ve dne i v noci je zcela vyjímečná.

 • Složení DuoLife Den: 
  Noni, Acai, Granátová Jablka, Aloe, Brusinky, Maliny, Černý Bez, Rakytník Řešetlákovvý, Hrozny, Ženšen, Šípek, Hloh, Vojtěška.

 • Složení DuoLife Noc:
   Kustovnice. Bílá Moruše, Ostropestřec, Artyčok, Švestka, Acerola, Hroznové Víno, Červená Řepa, Kopřiva, Vilcacora, Aronie, Meduňka Lékařská, Vojtěška.

 • Dávkování DuoLife Den: 25 ml na lačno, nebo během snídaně
 • Dávkování DuoLife Noc 25 ml během večeře, nebo půlhodiny před spánkem

 • Objem:
  2krát 750ml