Růžová voda - Damašská růže BIO 100 ml

Vaše nákupní cena
195 Kč (161 Kč bez DPH)
Skladem u dodavatele

Osvěžte se povznášející vůní růžové vody v té nejvyšší možné kvalitě. Je vyrobena z ručně sbíraných okvětních lístků damašské růže rostoucí v čisté přírodě bulharských hor. Má regenerační a revitalizační účinky na pleť a zároveň osvěží. Zklidňuje pokožku po holení a je vhodná i na citlivou dětskou pokožku. Díky kvalitě je vhodná i do koktejlů či dezertů. Zkuste růžovou vodu aplikovat do vody a získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Osvěžte se povznášející vůní růžové vody v té nejvyšší možné kvalitě. Je vyrobena z ručně sbíraných okvětních lístků damašské růže rostoucí v čisté přírodě bulharských hor. Má regenerační a revitalizační účinky na pleť a zároveň osvěží. Zklidňuje pokožku po holení a je vhodná i na citlivou dětskou… Více

Kód: RUZ
Výrobce: Goodie
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Osvěžte se povznášející vůní růžové vody v té nejvyšší možné kvalitě. Je vyrobena z ručně sbíraných okvětních lístků damašské růže rostoucí v čisté přírodě bulharských hor. Má regenerační a revitalizační účinky na pleť a zároveň osvěží. Zklidňuje pokožku po holení a je vhodná i na citlivou dětskou pokožku. Díky kvalitě je vhodná i do koktejlů či dezertů. Zkuste aplikovat do vody a získáte blahodárný a osvěžující nápoj.

Růžová voda Goodie je vyrobena šetrnou parní destilací z poupátek vzácné damašské růže v bio kvalitě pocházeíjící z panenské přírody bulharských hor. Je vhodná pro všechny typy pleti. Vyrovnává hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a jemně ji vypíná. Má vyživující a regenerační účinky, díky kterým se pokožka snadněji hojí a snižuje se její přecitlivělost.

Má skvělé hydratační účinky.
Zmírňuje projevy akné a výborně dočistí pleť od nečistot a mazu.
Výjimečně blahodárně působí i na oční okolí, které omlazuje, a navíc zmírňuje únavu očí.
Používá se k závěrečné fixaci make-upu.
Je tak jemná, že ji ocení i citlivá dětská pokožka.
Udržuje pH pleti v rovnováze.
Zklidňuje a chladí pokožku spálenou sluncem.
Vhodná po holení jak pro muže tak pro ženy pro zklidnění pokožky.
Dochutí vodu, koktejly, dezerty a dodá jim osvěžení.

  • Použití:

Přímo na pleť nebo na tampónek pro čištění pleti. Můžete přidat přímo do pokrmů či nápojů.

  • Původ:

Naše květinové vody jsou vyrobeny z květin pěstovaných dle zásad ekologického zemědělství v horách v čisté přírodě bulharských hor. Kvalita naší růžové vody je vysoká, že je lze užívat vnitřně (v nápojích či pokrmech).

  • Výroba:

Šetrná parní destilace je známou a ověřenou metodou stovky let. Květinová voda nebo-li hydrolát je produkována při výrobě esenciálního oleje. Květy rostlin jsou destilovány s čistou vodou na páru. Při kondenzaci páry se odděluje produkt s nejvyšší koncentrací esenciálních látek tedy esenciální olej. Hydrolát odtéká mimo esenciální olej. V květové vodě jsou obsaženy všechny esence rostliny v nižší koncentraci v čisté podobě.

  • Složení:

100% BIO z damašské růže

  • INCI:

Rosa damascena (Rose) Flower Distilate
 

Lidé s tímto produktem také nakoupili