PRIMAVERA FUSS BALZÁM NA NOHY 250 ml

Původní cena 235 Kč
Vaše nákupní cena
Ušetříte
35 Kč
200 Kč (165 Kč bez DPH)
Není skladem

Přípravek je vhodný nejen pro péči o nohy, ale je vhodný i pro další použití.Může zmírnit různé potíže pohybového aparátu a svalové problémy po únavě a nadměrné námaze.

Fuss Balsam obsahuje jedinečnou kompozici účinných látek saponinů,flavonoidů,oxykumarinů,glykosidů a eterických olejů s přímým účinkem na unavené nohy a nadměrně namáhaná místa. Extrakt ze semen jírovce madalu působí příznivě svým obsahem saponinu přispívá k lepšímu prokrvení nohou a tím zlepšuje… Více

Kód: 5997995500101
EAN: 5997995500101
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Fuss Balsam obsahuje jedinečnou kompozici účinných látek saponinů,flavonoidů,oxykumarinů,glykosidů a eterických olejů s přímým účinkem na unavené nohy a nadměrně namáhaná místa.

Extrakt ze semen jírovce madalu působí příznivě svým obsahem saponinu přispívá k lepšímu prokrvení nohou a tím zlepšuje jejichvýživu.
Výtažek k větu Arniky horské má tonizující vliv, výtažek z měsíčku lékařského má uklidňující i výrazně regenerační účinek.Rostlinné výtažky a levandulová a citronová silice se podílí na regeneraci unavených svalů a urychlují regenerační proces.

Balsám díky obsahu mentolu příjemně chladí a osvěžuje, čímž se subjektivně zmenšují potíže.
Balsám svým složením rostlinných extraktů a éterických olejů působí na prokrvení, osvěží a zklidní místní potíže.
Fuss Balsam obsahuje jedinečnou kompozici účinných látek saponinů, flavonoidů, oxykumarinů, glykosidů a eterických olejů.

Přípravek je vhodný nejen pro péči o nohy, ale je vhodný i pro další použití.

  • Balení :
    250ml

    Použití :
    2 x denně jemně masírujte nohy nebo namáhaná místa.

Upozornění :
Nepoužívat na poraněná místa

Lidé s tímto produktem také nakoupili