PRIMAVERA FUSS BALZÁM NA NOHY 250 ml

Vaše nákupní cena
235 Kč (194 Kč bez DPH)
Skladem

Přípravek je vhodný nejen pro péči o nohy, ale je vhodný i pro další použití.Může zmírnit různé potíže pohybového aparátu a svalové problémy po únavě a nadměrné námaze.

Fuss Balsam obsahuje jedinečnou kompozici účinných látek saponinů,flavonoidů,oxykumarinů,glykosidů a eterických olejů s přímým účinkem na unavené nohy a nadměrně namáhaná místa. Extrakt ze semen jírovce madalu působí příznivě svým obsahem saponinu přispívá k lepšímu prokrvení nohou a tím zlepšuje… Více

Kód: 5997995500101
EAN: 5997995500101
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Fuss Balsam obsahuje jedinečnou kompozici účinných látek saponinů,flavonoidů,oxykumarinů,glykosidů a eterických olejů s přímým účinkem na unavené nohy a nadměrně namáhaná místa.

Extrakt ze semen jírovce madalu působí příznivě svým obsahem saponinu přispívá k lepšímu prokrvení nohou a tím zlepšuje jejichvýživu.
Výtažek k větu Arniky horské má tonizující vliv, výtažek z měsíčku lékařského má uklidňující i výrazně regenerační účinek.Rostlinné výtažky a levandulová a citronová silice se podílí na regeneraci unavených svalů a urychlují regenerační proces.

Balsám díky obsahu mentolu příjemně chladí a osvěžuje, čímž se subjektivně zmenšují potíže.
Balsám svým složením rostlinných extraktů a éterických olejů působí na prokrvení, osvěží a zklidní místní potíže.
Fuss Balsam obsahuje jedinečnou kompozici účinných látek saponinů, flavonoidů, oxykumarinů, glykosidů a eterických olejů.

Přípravek je vhodný nejen pro péči o nohy, ale je vhodný i pro další použití.

  • Balení :
    250ml

    Použití :
    2 x denně jemně masírujte nohy nebo namáhaná místa.

Upozornění :
Nepoužívat na poraněná místa

Lidé s tímto produktem také nakoupili