PREGNAMAR PLUS 60 tobolek

Vaše nákupní cena
410 Kč (357 Kč bez DPH)
Skladem

Doplněk stravy speciálně navržený tak, aby poskytoval vysoký obsah DHA před a během těhotenství, což zvýhodňuje pohodu maminky a dítěte.

Zlepšení stravy matky před těhotenstvím upřednostňuje prostředí před implantací a tvorbou embryí a připravuje prostředí na podporu vývoje plodu a placenty. Nutričně vyvážená mateřská strava před a během těhotenství je spojena se zlepšeným zdravím plodu, vhodnější porodní hmotností. Těhotenství a… Více

Kód: MN352
Výrobce: Marnys Španělsko
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Zlepšení stravy matky před těhotenstvím upřednostňuje prostředí před implantací a tvorbou embryí a připravuje prostředí na podporu vývoje plodu a placenty.

Nutričně vyvážená mateřská strava před a během těhotenství je spojena se zlepšeným zdravím plodu, vhodnější porodní hmotností.

Těhotenství a kojení jsou spojeny s významnými metabolickými a fyziologickými změnami u matky, které zvyšují nutriční požadavky, aby se optimalizovala adaptace matky i vývoj plodu.

  • Obsahuje OMEGA 3 (DHA + EPA *), polynenasycené mastné kyseliny, tzv. Esenciální, protože buňky v lidském těle nejsou schopny tyto kyseliny syntetizovat z jednoduchých prekurzorů a měly by být získány ze stravy. Přispívají k rozvoji a udržování nervového systému, stejně jako k normálnímu fungování kardiovaskulárního systému.
  • B-COMPLEX (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12). Usnadňují energii, vývoj a organickou funkčnost pro růst, zrání a udržování plodu a matky.
  • VITAMINY C a E a minerály hořčík, zinek a selen. Podporují antioxidační aktivitu, chrání tkáně. Zinek dále přispívá k normální plodnosti a reprodukci.
  • VITAMINY D3 + K2 a vápník. Přispívají k vhodnému růstu, rozvoji a udržování kostí, stejně jako k procesu srážení krve a imunitní funkce.
  • Železo usnadňuje tvorbu červených krvinek a transport kyslíku do tkání, nezbytných pro vývoj a udržování tkání matky a dítěte.
  • Tvrdé rostlinné kapsle přispívají k optimalizaci vstřebávání přísad, protože její technologie enterosolventního potahování chrání kapsli před žaludečními kyselinami, což umožňuje její uvolňování a vstřebávání ve střevě.
  • Složení:

Tvrdé tobolky:   oxid hořečnatý, vitamin C, síran zinečnatý, mikrokrystalická celulóza, vitamin K2, β-karoten, niacin, karbonyl železo, vitamin E, seleničitan sodný, glukonát měďnatý, kyselina pantothenová, vitamin B6, stearát hořečnatý, vitamin D3, thiamin, riboflavin, kyselina listová, jodid draselný, biotin a vitamin B12.

Měkké tobolky: Rybí olej (50% DHA) a antioxidant (D-α-tokoferol).

  • Dávkování:

1 tvrdá tobolka a 1 měkká tobolka denně, jedna po druhé, před hlavním jídlem.

  • Balení:

30 tvrdých tobolek + 30 měkkých tobolek

Upozornění:
Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Neskladujte při teplotách nad 30 ° C.

 


Akademie včasné výživy a Světová zdravotnická organizace provedly rozsáhlý a systematický přehled o úrovni příjmu Omega 3 během mateřství. Obě organizace doporučují, aby těhotné ženy dostaly další dávku 200-300 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA) / den.

Folát, odvozený z potravin a kyselina listová, syntetická forma folátu nalezená v doplňcích stravy, je ve vodě rozpustný vitamín B (B9). Mezi potraviny bohaté na foláty patří fazole, hrášek, pomerančový džus a zelená listová zelenina. Kyselina listová je nutná pro vývoj nervových trubic, ke kterému dochází během 28 dnů po početí.

Hodnota kyseliny listové v prevenci defektů nervové trubice je dobře prokázána, přispívá ke struktuře a funkci nervového systému plodu, protože se podílí na: tvorbě mozku a míchy a v neurologickém vývoji. Nervová trubice se uzavře 28. den těhotenství. Pokud to není úplně blízko, otvor na dolním konci páteře způsobuje rozštěp páteře, a větší defekt může způsobit anencephaly (úplné selhání mozku).

Doporučení pro příjem kyseliny listové jsou u žen ve fertilním věku 0,4 mg kromě stravy bohaté na potraviny bohaté na foláty, a toto množství by se mělo zvýšit na 0,6 mg / d během těhotenství a 0,5 mg / den během brestfeeding (R. Lowensohn et al. 2016).