Omlazující pleťový toner Vita Derm

Vaše nákupní cena
570 Kč (471 Kč bez DPH)
Není skladem

Pleťový toner zklidňuje pokožku a pomáhá zajistit její intenzivní hydrataci již v prvním kroku v péči o pleť. Toner Vita Derm - je další krok péče po očištění.

Nenechte se zmást s tonikem! Toner je kompletní zvlhčovač, který „připravuje cestu“ pro hustší strukturu krému a zvyšuje jeho následný efekt. Nesmí se zaměňovat s tonikem! Obnovuje vlhkost pokožky po očištění, pomáhá udržovat ochrannou bariéru, zklidňuje a zjemňuje pokožku, zabraňuje zarudnutí a… Více

Kód: 16303
Výrobce: TianDe
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Nenechte se zmást s tonikem! Toner je kompletní zvlhčovač, který „připravuje cestu“ pro hustší strukturu krému a zvyšuje jeho následný efekt. Nesmí se zaměňovat s tonikem!

Obnovuje vlhkost pokožky po očištění, pomáhá udržovat ochrannou bariéru, zklidňuje a zjemňuje pokožku, zabraňuje zarudnutí a vytváří „sametový efekt“.

Pokožka je velmi jemná a hedvábná. Toner je založen na silném hydratačním komplexu čtyř různých forem kyseliny hyaluronové, regeneračních a uklidňujících komplexech, jakož i na účinném beta-glukanu, panthenolu a hyaluronátu sodném.

Omlazující pleťový toner Vita Derm neobsahuje parabeny, barviva a alkohol!

Objem : 100ml