Olimpex trading Golanil Junior spray 30 ml

Vaše nákupní cena
220 Kč (182 Kč bez DPH)
Skladem

Vytváří mukoadhezivní film s "bariérovým" účinkem a působí na bolest v krku. Chrání sliznici hltanu, napomáhá obnovit normální fyziologické stavy. Esenciální oleje poskytují pocit svěžesti v krku.

Díky synergii svých složek je to specifický adjuvans s ochranným filmem účinkuje na podrážděný krk, který může být způsoben ochlazením, alergií nebo stykem s vnějšími látkami (jako kouř, smog, prach ); snižuje související příznaky jako je sucho, pálení, bolest a potíže s polykáním. Užití:Před… Více

Kód: 6859
EAN: 8032578476859
Výrobce: Pharmalife Itálie
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Díky synergii svých složek je to specifický adjuvans s ochranným filmem účinkuje na podrážděný krk, který může být způsoben ochlazením, alergií nebo stykem s vnějšími látkami (jako kouř, smog, prach ); snižuje související příznaky jako je sucho, pálení, bolest a potíže s polykáním.

  • Užití:
    Před použitím dobře protřepejte. Obvyklá dávka 3 - 4  střiky, v případě nutnosti může být aplikace provedena až 5 x denně.

  • Balení:
    Spray 30 ml 

  • Složení:
    demineralizovaná voda, propolisový glycerový extrakt, glycerový extrakt z černého rybízu (Ribes nigrum), acerola (Malpishia glabra, maltodextrin) v 25% vitaminu C, sukralosa, konzervační látka: sorbitan sodný, šalvějový esenciální olej (Salvia officinalis) : kyselina citrónová, polivinilpirrolidon, xanthanová guma, tymiánová esenciální olej (Thymus vulgaris).

Upozornění:
Nepoužívejte v případě nadměrné citlivosti nebo alergie na jednu nebo více složek. 
Skladujte na chladném, suchém, tmavém místě.
Uchovávejte mimo dosah dětí

Typ produktu Zdravotnický prostředek