Olej z hořkých meruňkových jader - nefiltrovaný - extra panenský RAW 100 ml

Vaše nákupní cena
159 Kč (138 Kč bez DPH)
Externí sklad

Olej z hořkých meruňkových jader - extra panenský, tedy RAW za studena lisovaný a nefiltrovaný, zachovává tak maximum možné kvality a živin. Zlatavý, s jemně mandlově-meruňkovou vůní.Velmi vhodný na kosmetikcé využití.

Zlatavý, s jemně mandlově-meruňkovou vůní. Velmi vhodný na kosmetikcé využití. Charakteristika: Zlatavý, s jemně mandlově-meruňkovou vůní. Gastronomie: Dodá meruňkový šmrnc Vaší snídani. Přidejte do snídaňové kaše, smoothies, na ovocný salát, do jogurtu. Kosmetika: Pleť: Pro citlivou pleť dětí i… Více

Kód: BO
Výrobce: Bohemia Olej s.r.o.
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Zlatavý, s jemně mandlově-meruňkovou vůní. Velmi vhodný na kosmetikcé využití.

Charakteristika:

Zlatavý, s jemně mandlově-meruňkovou vůní.

Gastronomie:

Dodá meruňkový šmrnc Vaší snídani. Přidejte do snídaňové kaše, smoothies, na ovocný salát, do jogurtu.

  • Kosmetika:

Pleť: Pro citlivou pleť dětí i maminek. Významný podíl tokoferolů a antioxidantů omladí obličej.

Pokožka: Skvělý po koupeli na promazání celého těla. Živé složky aktivují buňky a dodají jim šťávu. Podpoří tím lepší pružnost pokožky.

Vlasy: Ideální v létě. Vetřít do vlhkých vlasů, nechat působit a poté opláchnout. Ochrání vlasy před vysycháním a skvěle je vyživí.

BIO Nerafinovaný olej:

Vytvořen dle dnešních požadavků moderních lidí na vysoký standard městské životosprávy ve stylu farmářských a bio produktů bez úprav, s největším nárokem na zachování všech nutrientů.

Oleje jsou lisované šetrně za studena v raw kvalitě ze surovin českých dodavatelů bio surovin.

Bio nefiltrované raw oleje jsou napěchované nejen vitamíny, ale i minerály a enzymy, které díky lisování za studena zůstávají v aktivní formě. Proto jsou vhodné jen do studené kuchyně nebo na závěrečné dochucení pokrmů, aby během přípravy nic z toho důležitého nebylo zničeno.
Jsou chuťově velmi výrazné a výběrové bio suroviny jim dávají ty nejpříjemnější tóny.
Po chvíli stání se začíná na dně lahve tvořit usazenina, která znamená, že je olej úplně v pořádku a opravdu nefiltrovaný. Před použitím třepejte lahví seč vám síly stačí, ať do sebe dostanete všechno to nejcennější.