Ochranný obličejový štít jednorázový

Vaše nákupní cena
640 Kč (529 Kč bez DPH)
Není skladem

Ochranný obličejový štít z lehkého a velmi příjemného materiálu je určený pro všechny, kteří se pohybují v rizikovém prostředí. Je navržený tak, aby chránil celý obličej proti kapénkám při kontaktu s dalšími lidmi.

Ochranný obličejový štít z lehkého a velmi příjemného materiálu je určený pro všechny, kteří se pohybují v rizikovém prostředí. Je navržený tak, aby chránil celý obličej proti kapénkám při kontaktu s dalšími lidmi. Štít je vyrobený z lehké PVC fólie, PUR pěny a pruženky, jejíž délku lze snadno… Více

Kód: OLI551
Výrobce: Olimpex
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Ochranný obličejový štít z lehkého a velmi příjemného materiálu je určený pro všechny, kteří se pohybují v rizikovém prostředí. Je navržený tak, aby chránil celý obličej proti kapénkám při kontaktu s dalšími lidmi. Štít je vyrobený z lehké PVC fólie, PUR pěny a pruženky, jejíž délku lze snadno přizpůsobit.

Štít je velmi lehký, proto i při celodenním nošení nepředstavuje žádnou námahu či ztížení práce. Je vhodný pro zdravotníky, složky IZS a další lidi, kteří jsou v častém kontaktu s lidmi, např. v supermarketech.

Rozměry štítu:
šířka: 33 cm, výška: 22 cm

Balení:
10 ks v rychlouzavíratelném sáčku, 50 ks v kartonové krabici