Nootic Cakes Kopřivové tablety

Vaše nákupní cena
174 Kč (151 Kč bez DPH)
Skladem

V dózičce NOOTIK CAKES naleznete nejen jedinečný nutriční doplněk, ale i ojedinělou surovinu do kuchyně. Nejjemnější kopřivová surovina do zálivek, omáček nebo polévek i do klasického špenátu vaše kuchyňské výtvory nejen obohatí o kopřivové obsahové látky, ale i dodá příslušný odstín chuti.

Kopřiva - plevel nebo lék?  Kopřiva obsahuje celou řadu důležitých látek, vitamíny skupiny B, vitamíny K, A, C, železo, měď, flavonoidy, třísloviny. organické kyseliny, histamin a serotonin – známý hormon štěstí.více se dozvíte na www.zdravi-info.cz Použití i dávkování jsou jednoduchá a proti… Více

Kód:
EAN: 8594194230210
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Kopřiva - plevel nebo lék? 

Kopřiva obsahuje celou řadu důležitých látek, vitamíny skupiny B, vitamíny K, A, C, železo, měď, flavonoidy, třísloviny. organické kyseliny, histamin a serotonin – známý hormon štěstí.
více se dozvíte na www.zdravi-info.cz

Použití i dávkování jsou jednoduchá a proti „gustu“, přece, žádný “dišputát”. 

Zefektivňuje metabolizmus organizmu škodlivých látek, čímž je organizmus odlehčen a usnadní se tedy metabolické procesy vedoucí např. ke stavbě nebo obnově tkání.

Účinky kopřivy působí zejména na ledviny (čištění krve a organizmu), slinivku (regulace krevních cukrů) a slezinu (obnova krve a krvetvorba).

S tím je spojená celá řada návazných metabolických procesů. Kromě podpory činnosti slinivky a její vnitřní sekrece hormonů regulujících zpracování cukrů v organizmu působí blahodárně na krev. Krev se může nerušeně a poctivě obnovovat a lépe plní svou funkci distribuce živin a dalších potřebných látek do buněk celého těla. A zdravá buňka = zdravé tělo. Zdravé tělo = zdravý duch.

Kopřiva používaná ve výrobcích řady NOOTIK pochází z jedné z nejčistších evropských lokalit a produkuje ji Burdova Farma. Pro výrobu tablet NOOTIK CAKES se používá kopřiva sklizená ve správný čas, na správném místě.

Kopřivové tablety NOOTIK CAKES se vyrábějí bez použití jakýchkoliv dalších přídatných látek, pojiv, nebo pomocných látek a dóza je naplněna tabletkami až po okraj.

Přestože je čerstvá kopřiva k dispozici přes celé jaro a léto a její konzumací získáváte i živé elektrolyty, výhoda tablet NOOTIK CAKES tkví v tom, že mají až desetinásobně vyšší koncentraci krystalických látek organických i minerálních a stopových nežli kopřiva čerstvá.

Další velkou výhodou je garance původu z ekologicky velmi málo zatížené lokality, celoroční dostupnost, praktické dávkování, univerzální a nenásilné užití.

Existují dva základní způsoby aplikace očistné kopřivové kúry.

Buď desetidenní s dvacetidenní přestávkou, nebo měsíční se čtvrtletní přestávkou.

V obou případech vám dózička tablet vydrží na 3 měsíce.

V obou případech se konzumuje 5 tablet v průběhu dne (ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer).

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené dávkování. V případě, že trpíte metabolickými poruchami, konzultujte použití s lékařem.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let.
Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.
Ukládat mimo dosah dětí.

Typ produktu Doplněk stravy

Lidé s tímto produktem také nakoupili