Natural Medicaments Super Lecitin + E 100 kapslí

Vaše nákupní cena
154 Kč (134 Kč bez DPH)
Skladem

Lecitin normalizuje činnost srdce a oběhového systému, přispívá k normální činnosti mozkových funkcí. Má antioxidační účinek. Lecitin příznivě působí na celý organismus. Obsahuje fosfolipidy a vitamíny.

Lecitin se nachází ve všech tělesných buňkách, včetně buněk mozkových a nervových. Účastní se všech životně důležitých pochodů v těle a pro své emulgační schopnosti má lecitin vliv na zmenšování velikosti tukových částí v krevním oběhu a tím udržuje krev čistou.Lecitin často bývá kombinován s… Více

Kód: 1867
EAN: 8594057390068
Výrobce: Natural Medicaments
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu
 • Lecitin se nachází ve všech tělesných buňkách, včetně buněk mozkových a nervových. Účastní se všech životně důležitých pochodů v těle a pro své emulgační schopnosti má lecitin vliv na zmenšování velikosti tukových částí v krevním oběhu a tím udržuje krev čistou.
  Lecitin často bývá kombinován s vitaminem E, protože se tím zvyšuje antioxidační účinek samotného vitaminu E.

 • Vitamín E (D-alfa-tokoferol)
  Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • Sojový lecitin
 • Obsah účinné látky v 1 tobolce:
  Sojový lecitin 1200 mg, vitamí E (D-alfa-tokoferol) 5 mg

 • Přídatné látky:
  želatinová tobolka, glycerin, kokosový olej (nosič), glycerol, voda, sorbitol (změkčovadlo)

 • Dávkování:
  Užívejte 1 kapsli 3x denně - ráno, v poledne a večer s jídlem. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

 • Balení:
  100 tobolek - dávka na 1 měsíc

 • Další produky v kategorii 
  antioxidanty 
  energetický metabolismus

  Upozornění:
  Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje GMO složky, konzervační látky, lepek, barviva ani látky upravující chuť. Testováno na BSE. Výroba splňuje požadavky certifikátu GMP, nejvyššího standartu farmaceutické kvality. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu do 25 °C.
 • Informace o značce:
  Společnost NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roce 2001, zabývá se prodejem výběrových přírodních produktů a vývojem vlastních produktových řad, přičemž důraz je vždy kladen na kvalitu zpracování a pečlivý výběr přírodních složek. Hlavní filozofií společnosti je přístup k oblasti zdraví z pohledu přírodní, celostní a alternativní medicíny. NATURAL MEDICAMENTS – Vše pro vaše zdraví.

Lidé s tímto produktem také nakoupili